מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

תכונות חשובות של מטפל טוב | איך להיות מטפל טוב

אתה חולם על עבודה בתחום הטיפול אך חושש שלא לגמרי תצליח? אתה מתלבט לגבי השאלה איך להיות מטפל טוב? אם כך, כדאי שתדע שאתה לא לבד. אומנם זה נכון שכל אחד מאיתנו יוכל להירשם עוד היום לקורסים כאלה ואחרים בתחום הטיפול, אך בסופו של דבר, בין זה ובין להיות איש מקצוע טוב ומוצלח יש הבדל. לכן כדאי שתדע: כדי להיות מטפל טוב אתה צריך סבלנות, להביע אמפטיה ובעיקר להאמין במה שאתה עושה. לא כל אחד יכול להתאים לתחום הזה, אך מי שכן מתאים להיות מטפל מרגיש שזו השליחות שלו. 

באיזה תחום טיפולי תרצה להעמיק את הידיעות שלך? 

אם בעבר כאשר דיברנו על תחומים טיפוליים האפשרויות היו להיות רופא או פסיכולוג, הרי שהיום זה לא כך. היום יש מגוון רחב של מקצועות טיפוליים שונים, מה שהופך את הדילמה לעוד יותר מורכבת. אומנם מצד אחד זה חיובי שיש מגוון רחב של אפשרויות, כי זה נותן גיוון, אך מצד שני, אנחנו גם עלולים ללכת לאיבוד בעת הבחירה. לכן כדאי שתיקח את הזמן ותעבור על רשימת הקורסים הקיימים. בנוסף, אם יש לך עדיין התלבטות תמיד כדאי יהיה לדבר עם אנשים שכבר עוסקים במקצוע הטיפולי שאותו חשבת ללמוד. כך תוכל לקבל תמונה מלאה יותר לגבי התחום וזה יסייע לך להבין האם זה באמת מקצוע שמתאים לך או לא. 

ללמוד רק במקום מוכר 

יש היום לא מעט מכללות שונות בישראל שמציעות קורסים בתחומי טיפול שונים, אך רגע לפני שאתה נרשם למכללה הכי זולה שיש, כדאי לבדוק לגביה דבר או שניים. אומנם הלימודים לא תמיד יקרים, אך אסור לשכוח שמדובר על השקעה בעתיד שלך ולכן, אם אתה רוצה להיות מטפל טוב, מכללת תילתן היא הכתובת הנכונה. נשמח לתת לך הכוונה לגבי קורסים מקצועיים במכללה שלנו, צור קשר עוד היום.