מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

תכונות שליליות של מטפל

להיות מטפל בכל תחום ,זוהי אחראיות גדולה לצד מקצוע מספק ומאתגר . מהן בעצם תכונות שליליות של מטפל? לשאול שאלה זו ,זה כמו לשאול מהן תכונות שליליות של האדם . מטפל הוא דמות משמעותית בחייו של המטופל, ומערכת היחסים הנרקמת בין השניים משפיעה באופן ישיר, על חיי המטופל . היכולת להפריד בין חיי האישיים, הדברים שחוויתי בילדותי, דברים שהשפיעו עלי, במהלך הטיפול היא קריטית ומשמעותית. להיות מטפל זהו מקצוע מלא באחריות ומשמעות , אתה נמצא שם עבור מישהו אחר , יש לך את הכלים לעזור, לתמוך לכוון, להעצים ... ולהיפך.

האם רציתם פעם ללמוד מקצוע טיפולי ופחדתם שמה לא תהיו מטפלים טובים ?

זהו פחד לגיטימי ואנושי, מקצועות הטיפול דורשים הרבה השקעה, ידע, הבנה  והרבה לימודים .כאן אנחנו, סגל המרצים של מכללת תלתן, מרצים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה, מתייצבים לצידכם. תוכנית הלימודים במכללת תלתן היא מעמיקה ויסודית , אנחנו דואגים להכין אתכם במקצועיות רבה לחייכם כמטפלים . אם אתם מעוניינים לעבור הכשרת מטפלים מקצועית, כדאי להגיע אלינו לתכנית לימודים שתתן לכם את הכלים הכי טובים.

מכללת תלתן, פועלת כבר 20 שנה, במהלכן צברנו ניסיון רב בהכשרת מטפלים מוכשרים . חלק משמעותי בדרך להיות מטפל טוב, היא להתבונן על עצמינו . להבין מה התכונות החיוביות והשליליות שלנו, מה מרים אותנו למעלה ומה מוריד אותנו למטה . להיות מטפל טוב, זה בהכרח להכיר את עצמינו . לדעת להתמודד ולנווט את התגובות הרגשיות שלנו, כבני אדם, כמטפלים.

 כדי שיום אחד נוכל להיות שם עבור אחרים, בראש ובראשונה אנחנו חייבים להציף ולעבד, את אותם המקומות שחוסמים אותנו, שעוצרים אותנו ושגורמים לנו לעוף. תכונות שליליות קיימות בכולנו, השאלה האמיתית היא: כיצד אנחנו בוחרים להתמודד וליצור את מי שאנחנו רוצים להיות.