מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

תכונות של מטפל טוב

בחירת מטפל טוב ונכון עבורנו הוא נושא חשוב ומשמעותי . מהן בעצם תכונות של מטפל בכלל ומטפל טוב בפרט. כשאתם בוחרים לעבור טיפול ,הנושא הזה מעסיק מאוד. מה נכון לי ? מה באמת יעזור לי ? האם זה יצלח ? בתור מטפלים לעתיד, שאלות מסוג זה גם מעסיקות אותנו לא מעט . מהו טיפול מוצלח ? מתי לעצור? מתי להמשיך ? לשאול שאלות, זאת דרך מצוינת להקשיב פנימה ולהתבונן על המתרחש.

כאשר אנחנו בוחרים לעסוק במקצועות הטיפול באנשים, יש תכונות אישיות נדרשות, שמלכתחילה קיימות בנו כבני האדם .אמפטיה, הקשבה, הבנה, אהבה, רצון לעזור, היכולת לא לשפוט ועוד. היכולת להיות החוצה ולהקשיב פנימה, להיות עבור מישהו במלוא מובן המילה. במהלך הלימודים במכללת תלתן, כאשר המטרה שלנו היא להפוך אתכם למטפלים טובים, נלמד ונתעמק במצבים אלו. לצד לימודים מעשיים בהם נתמקצע בתחומינו, נלמד להקשיב פנימה , להתבונן על מצבים טיפוליים שונים, לזקק את התכונות הטיפוליות שבנו, להפוך למטפלים בחיינו. במקביל נעבור תהליכים אישיים שיעזרו לנו וינחו אותנו, בדרך להיות המטפל שאנחנו רוצים להיות. 

אז מהו מטפל טוב ?

היכולת להגיע לטיפול מכוון, להיות שם עבור מישהו אחר, האפשרות לשמוע ולהקשיב פנימה גם למטופל וגם לעצמינו, לדעת לנווט את מהלך הטיפול, להגיע נקי מאגו, לרצות לעזור באמת, לא להתפשר, והכי חשוב לזכור בשביל מה אנחנו כאן . כל אלה, הן תכונות שיהפכו אותך ממטפל, למטפל מצוין .

אנחנו במכללת תלתן משקיעים את מירב מאמצינו בהכשרת מטפלים מעולים , תוכנית הלימוד מותאמת ומגוונת, כיתות לימוד מאובזרות ומטופחות ,כדי שאתם תוכלו להיחשף וללמוד להתמודד עם כמה שיותר מצבים, אותם תחוו  במהלך חייכם כמטפלים . אם אתם מאמינים בלימודי מקצוע עם ערך מוסף, צרו איתנו קשר עוד היום.