מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

cbt לימודים

לימודי CBT מעניינים אתכם? לחצו כאן ליום הפתוח.

תמיד היה לכם חלום להיות מטפלים? רוצים לעזור לאנשים שיש להם קשיים שונים ומחפשים את תחום הלימוד המתאים לכם ביותר? אם כך, בהחלט יכול להיות שאופציה כמו cbt לימודים יכולה להתאים לכם. בבואנו לדבר על CBT אנחנו רואים שמדובר על פסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית ואין ספק בכך שהטיפול הזה הפך להיות מאוד יעיל בשנים האחרונות. הוא הוכח כפתרון נהדר לבעיות כמו חרדה, דיכאון ועוד בעיות נפשיות אחרות ולכן ברור מדוע שמו הולך לפניו. cbt לימודים זו הדרך הכי טובה שיש שבסופו של דבר תוכלו גם אתם לטפל באנשים שנמצאים סביבכם וסובלים, אז למה שלא תתחילו עוד היום את הקורס הזה?

טיפול שמתאים למטופל

לא אחת קורה, כאשר אנחנו מנסים להתמודד עם בעיות נפשיות שונות, שמצפים מהמטופל להתאים את עצמו לטיפול. לעומת זאת, כאשר מדברים על cbt לימודים המטרה היא הפוכה: להתאים לכל מטופל את הטיפול היעיל לו ביותר. כלומר, מרכז הכובד כאן הוא המטופל ולא שיטת הטיפול. לכל אדם ניתן יהיה להתאים שיטה קצת אחרת, מה שהופך את דרך הטיפול הזאת ליעילה כל כך. בנוסף לכך, במסגרת הלימודים הללו אתם תראו שיש התייחסות לגוף ולנפש כמלול, מה שמוביל בסופו של דבר לשינוי עמוק יותר בחייו של המטופל. לימודי פסיכותרפיה הוליסטית אשר מתקיימים במכללה מועברים בצורה מקצועית ויסודית.

ללמוד מהטובים ומהמנוסים ביותר בתחום

זה לא משנה איזה תחום ברפואה משלימה הייתם רוצים ללמוד, כי מה שבטוח זה שלא מכל אדם תרצו לרכוש ידע. לכן, רגע לפני שאתם נרשמים ללימודים כאלה כדאי שתבדקו מי המרצה שיעביר לכם את החומר, מה הניסיון שלו עוד כמה הקורס נראה מעמיק. לכן אנחנו שמחים להזמין אתכם אלינו, כי אצלנו במכללת תילתן כל קורס מקצועי שתבחרו יהיה רציני ביותר ויקנה לכם ידע חשוב ורלוונטי לעבודה בתחום.

קורס CBT הקרוב יפתח בתאריך 5.11.19 יום שלישי, בין השעות 12:45-14:45