מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

עיסוי בצימר

צימר הוא מקום בו ניתן לבלות עם הקרובים אלינו ביותר. הם מצויים במקומות היפים ביותר מצפון הארץ ועד לדרומה דרך מרכזה ומציעים חוויית אירוח בלתי נשכחת. אחד מהבילויים המפנקים ביותר כאשר נמצאים בצימר הוא העיסוי. רבים מאתנו שמגיעים לנפוש בצימר עם אווירה כפרית עושים זאת על מנת להירגע משגרת היום ואין דבר שיותר מענק מעיסוי מרגיע וטוב. את העיסויים ניתן ללמוד במרכז לרפואה משלימה.

לעשות טוב לנופשים
לימודי עיסוי כרפואה משלימה מאפשר לכם ללמוד ולהכיר את כל מה שעושה טוב לאנשים. עיסוי בצימר הוא מוצר שנצרך רבות ולמעשה כמעט כל מי שנופש בצימר צורך אותו. על היותו כדבר מבוקש ביותר הוא אינו מיועד לכל אחד וחשוב מאוד לדעת לפני עם יש בכם את הכישורים ללמוד אותו. אנשים בעלי יכולת גישה נעימה ונותני שרות ברמה הגבוהה ביותר ימצאו בעיסוי כמקצוע לחיים וישתלבו טוב במסלול הלימודים. 

להכיר טוב את הסביבה
עיסוי מטרתו להעניק לאחרים את כל מה שנחוץ עבורם על מנת להירגע מהמתח ומהעצבים המצויים אצלם בחיי היום יום. הלומדים רפואה משלימה מאפשרים לעצמם להכיר טוב יותר את גוף האדם ולהבין מהם נקודות התורפה בגוף ועל מה שמים דגש כאשר מבצעים עיסוי. התוצאה בסופו של דבר תאפשר ללומדים את התחום להכיר טוב יותר את הגוף ולאפשר למטופלים את הטיפול המרגיע תוך הקשבה לרצונות שלהם. 

גישה מנצחת
כולנו מגיעים לחופשה על מנת ליהנות וזאת האווירה שמנסים להקנות לנו שאנחנו נופשים בצימרים השונים. האווירה הכפרית בשילוב הנופים, מאפשרים לנו ליהנות מהיציאה משגרת היום בדרך הטובה ביותר. בעלי המקצוע המשרתים אותנו במקום שותפים לתחושותינו ומציעים לנו את כל אפשרויות הבילוי בגישה ייחודית ומנצחת – רוגע. כאשר מגיעים מנקודת פתיחת רגועה האווירה משתנה בהתאם והכל הופך נעים יותר. התחושה המתקבלת מהמעשה חייבת להיות חיובית וקשובה למטופל בדרך הטובה ביותר שיש. לימודי רפואה משלימה מעניקים ללומדים בהווה ולנתוני השרות בעתיד את כל הכלים הדרושים על מנת להפוך אותם למומחים גם בגישה כלפי האנשים אותם הם פוגשים במהלך עבודתם. יש לכם הזדמנות לעשות משהו קטן בשביל עצמכם וגדול בשביל הסביבה.