מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס הילינג

קורס הילינג הבראה, ריפוי, מזור. היליניג - היא שיטת טיפול אנרגטית, המתייחסת אל האדם כמכלול גוף ונפש. הבסיס לטיפול בהילינג, הוא התחברות אל אנרגיית ריפוי קוסמית, ואפשור איזון ושחרור אנרגטי של המטופל. מהות ההילינג היא הקשבה והתכוננות באמצעות עידון וחידוד החושים. צושר
תאריך פתיחה
תאריך פתיחה
19/03/2020
מטרת הלימודים
מטרת הלימודים
הכשרת מטפלים, והקניית כלים לטיפולים שונים בהילינג, דרך תהליך אישי.
קהל יעד
קהל יעד
לכל אדם ישנה היכולת להתחבר לאנרגיית הריפוי. הקורס מיועד לכל מי שמחפש חיבור לעצמו, דרך עבודה עצמית מעמיקה – והעברת לימוד זה אל המטופל. מטפלים בשיטות אחרות מוזמנים לשדרג את טיפוליהם באמצעות ההילינג. אין צורך בידע קודם.
תכנית הלימודים
תכנית הלימודים
לכל שיעור חלק עיוני, חלק חוויתי, ותרגול אחד על אחד. הלימוד יהיה באמצעות מדיטציות, דמיון מודרך, קלפים ועוד. במהלך הקורס יהיו שני סטאז'ים (בבית ובכתה) בהנחיה צמודה.
נושאי הלימוד בקורס
נושאי הלימוד בקורס
מה זה הילינג, מקור והיסטוריה. ריאקציות והגבלות טיפול. מהי אנרגיה, מה הוא מגע, ומה הכוח הטמון בהם. חיבור בין אנרגיה למגע. איך להגן על עצמנו כמטפלים. הגופים האנרגטיים שלנו – ההילה. נלמד להרגיש ולראות הילה. משמעות ההתכוונות ועוצמתה. נעמיק להכיר את הצ'קרות ונחבר בינן לבין איברים פיזיים ואנרגטיים. נטפל בכל צ'קרה בנפרד, ונחבר את הטיפול בכולן לטיפול שלם. נלמד מבנה טיפול הילינג שלם, ומגוון טיפולים נוספים: טיפול איזון כללי. - העלאת אנרגיה. - טיפול עצמי.- טיפול מרחוק.- טיפולי איזון מקומיים וכלליים. טיפולים ממוקדים לכאב. - טיפול גב.- טיפולי ראש.- טיפול בקול.- טיפול בצבע. כמו כן נלמד סימבוליקה גוף נפש, יחסי מטפל/מטופל ועוד.
משך הלימודים
משך הלימודים
28 מפגשים בני 4 שעות אקדמאיות כ"א (סה"כ 112 שעות לימוד). מנחה - אילן פרחי, נטורופת ND, מטפל גוף נפש