מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

אירינה יוחננוב - פסיכותרפיה הוליסטית

עליי

שמי אירינה יוחננוב , אמא לשני ילדים מחולון, פסיכותרפיסטית הוליסטית, מפתחת "נוסחת אירינה לאיכות חיים".

ה"אני מאמין" שלי "ישנו קשר עמוק ובלתי נמנע בין גוף לנפש, חוסר התייחסות למרחב אחד עשוי להוביל לחוסר איזון וקושי בהשגת תוצאות."

הנני טכנאית שיניים בהכשרתי, בעלת תואר אומן ובעלת "מעבדת שיניים אירינה" לשעבר. ומתמחה בתזונה נכונה. מאז ומתמיד עניין אותי התחום הטיפולי- אני חשה כי אני יכולה לרתום את האמפתיה שבי, את הרגישות ואת השאיפה הבלתי מתפשרת שלי לריפוי והטבת חיים.

על דגלי אני נושאת את הדיוק, האיכות והמושלמות אלה המסייעים לי בכל אשר אעשה. מתוך מקום זה בחרתי לעסוק במקצוע טיפולי אשר מאפשר לי למצות את מלוא יכולותיי וכן להביא מניסיוני.

אני מציעה לכם את "נוסחת אירינה לאיכות חיים" , נוסחה התפורה באופן ייחודי לכל מטופל ומטופל ומטרתה לתת מענה על נושאים כמו חסימות רגשיות, אכילה רגשית, תקיעות בחיים, זוגיות מקרטעת, פחדים , דכאונות ועוד.

במשך שנים מצאתי עצמי מתרחקת מהמקום הנפשי – טיפולי  אולם תמיד היו לי נגיעות מקצועיות כאילו ואחרות בו. תמיד ראיתי את עצמי כמקלה על אנשים, עוזרת להם ומביאה להטבה באיכות חייהם. כמי ששואפת  לעובדות ותוצאות  פיתחתי את "נוסחת אירינה לאיכות חיים", נוסחה מדוייקת המורכבת מאמצעי טיפול וריפוי שונים ואשר נתפרת באופן ייחודי לכל מטופל על פי צרכיו. אני מביאה עמי רגישות והכלה עצומים, ניסיון חיים עשיר אולם גם חתירה לדיוק ומציאת הפתרון האופטימלי עבור מטופליי. חוויית הטיפול אצלי שונה ממטופל למטופל, אני מאמינה כי לכל אחד ישנם צרכים ייחודיים ומכאן הצורך בפתרונות ייחודיים. אני מאמינה בשיטת עבודה – אבחון, הערכה, בניית התערבות, מעקב ופתרון – כל זאת באופן יחידני וספציפי

לרשותי עומד סל כלים נרחב ואמצעי טיפול מהמדרגה הראשונה אשר, יחדיו, מסייעים בידי להרכיב עבור כל אחד ממטופליי את הנוסחה הייחודית לו, החל מפרחי באך וכלה בהילינג, אבחון ציורים ועד פסיכוקיברנטיקה. מגוון השיטות  אשר עומדות לרשותי מסייעות לי לתפור את הפתרון המושלם והייחודי עבור כל אחד ממטופליי. אתם מוזמנים לבוא ולהתחיל דרך חדשה-יחד איתי.

Share
0
Twitter
0