מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

בוריס סטביצר - רפלקסולוגיה, עיסוי ופסיכותרפיה הוליסטית

בוריס סטביצר

"אשמור על החולים מאי-צדק ולעולם לא אזיק להם" -קטע משבועת היפוקרטס

שמי בוריס סטבניצר, מתמחה בעיסוי רפואי משולב ורפלקסולוגיה. לאורך השנים למדתי והתמחתי במגוון רחב מאד של שיטות טיפול במגע המאפשרות לי כיום להציע לך סל טיפולים עשיר במיוחד ומקצועי ברמה הגבוה ביותר המאפשר לך לקבל מגוון פתרונות לסוגי בעיות וכאבים שונים.

כמטפל הוליסטי, אני מאמין בחיבור העמוק והבלתי נמנע בין הגוף לנפש. אני רואה בכל יום בקליניקה את החיבור שבין נפשו של האדם וכיצד היא באה לידי ביטוי בגופו, בכאבים שלו, ביציבה שלו, באופן ההליכה שלו, כיצד הוא נושא את גופו,  ובשאר התופעות הפיסיות המופיעות אצלו. כאשר אני ניגש לטפל בגופו של מטופל אני מסתכל עליו כעל יחידה מושלמת ואורגנית ומביא בחשבון את מכלול הגורמים אשר הביאו את האדם למצבו. הידע הרב אשר צברתי לאורך השנים בתחומי הרפואה המשלימה וההוליסטיקה מאפשרים לי לתת לך, המטופל, את הטיפול הטוב ביותר והשלם ביותר על מנת להקל על המצוקות שלך והכאבים שלך.

כיום אני מתמחה במגוון רחב של טיפולים אשר המכנה המשותף שלהם הוא האינטגרציה העמוקה שאני מבצע בין סוגי טיפולים ומומחיות שונים שאני מביא אלי מיטת הטיפולים לאחר שנות ניסיון ולימודים רבות, לימודים אשר התחלתי בלימודי רפואה והמשכתי תוך משיכה עמוקה אל התחום הטיפולי לכיוון העיסוי, הדיקור והרפלקסולוגיה.

אני מאמין שבאמצעות הטיפול בגוף ניתן לטפל בהרבה מתחלואי הנפש. אני מאמין שבאמצעות המגע הנכון,במקום הנכון ובעיקר בטכניקה הנכונה לאדם הנכון- ניתן לפתוח חסימות רגשיות רבות ולהביא להקלה עמוקה ואמיתית ולשיפור אמיתי באיכות חייו של האדם. לא אחת יוצא לי לטפל במקרים רגשיים עמוקים אשר מוצאים את פתרונם באמצעות המגע המרפא ובאמצעות האמונה ביכולת ההחלמה הספונטנית של הגוף והנפש וכן חוויתי הצלחות רבות בתחומים אילו.

אני מזמין אתכם להתנסות בשעה של טיפול מקצועי ורב ניסיון על מנת לפתור את הבעיות המטרידות אתכם. כי אני מאמין שכל יום עם כאב הוא מיותר.

Share
0
Twitter
0
Email