מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

נדיה אהרונוב - פסיכותרפיה הוליסטית

שמי נדיה אהרונוב,   מטפלת אנרגטית הוליסטית.

הסיפור הטיפולי שלי מתחיל בילדותי כשהתגליתי כבעלת אנרגיות ריפוי גבוהות, בחרתי בתחומי הטיפול האנרגטי כדרך חיים וכמקצוע וכיום אני משתמשת באותן אנרגיות, בהן התברכתי,  על מנת לאבחן ולרפא אחרים.

כמטפלת, אני משתמשת באנרגיות על מנת לסרוק, לאבחן ולטפל. במהלך סריקת גופו של המטופל אני מאתרת את  מקור הבעיה, כמו  את מיקומה  ועל ידי כך אני מכוונת את אנרגיות הריפוי למרחב הנדרש. בנוסף לטיפול האנרגטי, הוכשרתי לטפל בשיטות טיפול מגוונות ומתקדמות  כגון: הילינג, אבחון ופענוח ציורים, פסיכותרפיה הוליסטית ועוד.

במהלך הטיפול אני מרגישה את המטופל באמצעות הידיים, חשה את מקור הכאב והבעיה, רגשית או פיסית, ומכוונת לשם את האנרגיה המרפאה בה ניחנתי- אבחון וריפוי אנרגטי. זהו תהליך רב עצמה הן עבורי והן עבור המטופל ואת תוצאותיו ניתן לחוש בהקלה ובשחרור. אני מאמינה כי הגוף והנפש חד הם וכי המחלות הינן תוצר ישיר של חוסן נפשי, מכאן אני עוקבת  אחר הקשר בין הגוף לנפש ומטפלת באופן שלם. השיטה שלי שמשלבת בין איכויות מולדות לאיכויות נרכשות מחוללת תהליכי שחרור והקלה, אשר למדתי את עוצמתם תוך עבודתי עם מטופלים במצבים שונים. סל הכלים הרחב שברשותי מבטיח כי אעשה את עבודתי נאמנה ובמקצועיות- עד להקלה או פתרון הבעיה.

אל העולם הטיפולי הגעתי לאחר שחוויתי סיפור חיים יוצא דופן , אשר בדיעבד הבנתי כי כיוון אותי לאורך כל הדרך אל עבר הייעוד שלי שנקבע עבורי מראש- עולם הטיפול. הגעתי לעולם בצלו של אירוע טרגי ויוצא דופן.. כאשר  אמי הייתה בהריון עמי, אחי נדרס ע"י אמבולנס ונהרג. לאחר כ- 15 יום אני נולדתי. סופר לי שלפני מותו אחי נישק את בטן אימי ההרה במעין מחוות פרידה. כאשר בגרתי וחיפשתי את דרכי, תמיד תהיתי כיצד העולם עובד ומתנהל, מהם הכוחות המניעים אותו. בעקבות כך הגעתי בהיותי בת 17 אל הרב קדוש מאשקלון, רב עיוור ובעל כוחות ייחודיים, אשר אמר לי כי "יש לי אנרגיות בידיים". זו הייתה הפעם הראשונה בה קיבלתי הכוונה לכיוון זה. עוד הרב ציין כי האנרגיות אשר ניחנתי בהן הינן אותן אנרגיות אשר היו לסבתי, עליה השלום, אולם סבתי לא ניצלה אותן. הוא עוד הוסיף ואמר כי ביכולתי לרפא אנשים. הרב הוסיף ואמר  כי מתאים לי להיות מיילדת.  בבית הספר בחרתי, באופן הטבעי ביותר, ללמוד במגמת סיעוד.

כמי שמגיעה משושלת של מטפלים ונצר למשפחה בעלת כוחות אנרגטיים טיפוליים, המשכתי את דרכה הטיפולית של משפחתי בשירות לאומי, אותו בצעתי  בחדר לידה. משיכתי אל האמת, אל מעגל החיים האנושי, זה הכולל את החיים והמוות אלה לצד אלה…ליווה אותי על ציר חיי, החל מהיוולדי למציאות אליה הגעתי  והלאה אל משימתי בחדר הלידה – מקום תחילתם של חיים- ובעצם עד  הלום, היות ואני  ניצבת, בעולמי המקצועי מול אנשים חולים, אף במחלות סופניות, אשר בהם אני תומכת ומבצעת טיפול משלים, אך מאידך ניצבת אני גם מול אם צעירה שילדה זה עתה וזקוקה לתמיכה.. אם כך יש בי הבנה עמוקה למהות החיים, למעגליות שלהם ולצורך להימצא ולהכילם, הן במצבי שמחה והן במצבי נסיגה, לכן אינני בוחלת במקרים ובאומץ גדול מתמודדת מול אתגרים טיפוליים, כי בעיניי אסור לתת מקום לייאוש.

אציין ואשתף בעוד מקרה שהותיר בי רושם עז ויצר את החיבור שלי לעולם הטיפולי ואת הבנתי כי זהו ייעודי: בשירות הלאומי, בחדר לידה, אימה של יולדת מטפלת בעצמה, מצאה לנכון לפנות אליי לאחר הלידה של ביתה ואמרה כי ניחנתי  באנרגיות וכי עליי לעסוק בטיפול. אירוע זה, במקום בו החיים מתחילים, חדר הלידה, הביא לשינוי תפיסת חיי ולדרך החשיבה שלי. המפגש האקראי עם המטפלת בחדר הלידה, אשר אני מאמינה כי צירוף מקרים נדיר ומופלא ויד מכוונת נעלמה הביא אותה אליי, גרם לי להבנת הרעיון של חיבור גוף-נפש והתחיל את דרכי כמטפלת. בחדר הלידה נסגר המעגל שלי והתחיל מעגל חדש- של ריפוי וטיפול.

בהיותי חלק משושלת של משפחה בוכרית בעלת כוחות ריפויים ועיסוק בעולם הסיעוד והטיפול מצאתי עצמי נמשכת אל עולם זה והתחלתי בלימודי פסיכותרפיה הוליסטית. במסגרת לימודים אילו התחלתי לימודי "הילינג" אשר עיקרן שימוש באנרגיות. בעת לימודי ההילינג גיליתי את הכוחות האנרגטיים אשר נמצאים בתוכי ומאז אני עוסקת בכך. אני חושבת שלאורך כל חיי היו סימנים ואבני דרך, החל מהרקע המשפחתי ממנו אני מגיעה ועד הגילוי העצמי בלימודי ההילינג, אשר כיוונו אותי למקום אחד, המקום הטיפולי- ושם אני נמצאת שם היום. באושר ובאהבה. ובשבילך.

אני מזמינה אותך לבוא ולחוות את הריפוי האנרגטי אותו אני מציעה,  לשחרר עכבות ומחסומים, להתגבר על פחדים ולהתחיל את חייך מחדש- זה מגיע לך.