מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

איפה כדאי ללמוד נטורופתיה?

אז איפה כדאי ללמוד נטורופתיה? כמובן שבמכללת תילתן. לימודי נטורופתיה נובעים מתפיסה את האדם כשילוב בין גוף, נפש ורוח. מכאן, שסטודנטים לנטורופתיה לומדים מגוון של נושאים, בלימודים המתפרסים על פני 4 שנים, וכוללים מגוון עצום של נושאים באיכות אקדמית ללא פשרות. מטרתה של הנטורופתיה לאבחן את מצבו של המטופל (כלומר לאתר את מקור התחלואה שלו) ולהציע לו ריפוי דרך מגוון כלים מסורתיים וטבעיים שהוכחו כיעילים ובטוחים. 

חשוב לזכור שמטרת הנטורופתיה לא לכבות שריפות אלא להביא לריפוי אמיתי מתמיד. רבים מהפתרונות הרפואיים המודרנים מטפלים בסימפטומים ומזניחים את הבעיות המונחות בשורשיהם של הסימפטומים. לימודי נטורופתיה מכשירים מטפלים רב תחומיים המסוגלים להידרש למגוון בעיות, מבעיות רפואיות ועד בעיות הקשורות למצבו הנפשי והרוחני של המטופל, כל זה מתוך נקודת מבט הוליסטית רחבה על בעיותיו של המטופל. 

תכני המסלול 

המסלול אורך 4 שנים וכולל מבחר עצום של נושאים מאסכולות שונות, כגון: בסיס רחב בכימיה וביולוגיה; תכנים הקשורים לתזונה נכונה ומאוזנת השומרת על בריאות הגוף לאורך שנים; שימוש יעיל בצמחי מרפא למגוון בעיות; הכשרה בטיפול במגע כגון שיאצו, רפלקסולוגיה ועוד; ידע נרחב על מגוון פתולוגיות פיזיות ונפשיות; הכשרה מעשית והדרכה צמודה; סוגיות הקשורות בקשר בין המטפל למטופל; ועוד.

אז איפה כדאי ללמוד נטורפותיה? במכללת תילתן לימודי נטורופתיה מסלול ערב מאפשרים לרכוש ידע נרחב על דרכי ריפוי פיזיות ורגשיות, מתוך ראייה הוליסטית את האדם. הלימודים מקצועיים ומעמיקים וסגל המרצים הוא מהטוב בארץ, עם איכות אקדמית ללא פשרות. 

אם אתם אנשים שרואים את עצמם כמטפלים לעתיד, עזרה לזולת היא ערך חשוב בחייכם, ויש לכם מוטיבציה להתמקצע בתחום שהוכח יעיל, וכמובן להתפרנס בכבוד, בואו ללמוד במכללת תלתן לימודי נטורופתיה - תחום מבוקש, מסקרן ובעל ערך מוסף, רוחני ורגשי, לסטודנט ולמטופליו כאחד.