מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

איפה לומדים תזונה?

איפה לומדים תזונה? מה המקום הטוב ביותר ללמוד קורס תזונה נכונה? מה המחיר? אלו ועוד שאלות רבות אחרות נשאלות על ידי סטודנטים או כאלה המעוניינים ללמוד תזונה ולא יודעים היכן להתחיל. במכללת תילתן תוכלו לקבל את המענה לכל השאלות הללו. איפה לומדים תזונה? במכללה בה תקבלו את הכלים והידע הנכון על מנת להצליח במקצוע התזונה וזה במכללת תילתן. המכללה לרפואה משלימה.

מה לומדים בלימודי תזונה

תזונה הוא עולם רחב ושם למזון שבנאדם מכניס לגופו. לכל אדם סוג תזונה אחר ועל כן חשוב להכיר את הדברים המרכיבים תזונה נכונה ובריאה וגם כן כיצד להתאימה לכל אדם באופן ספציפי. התשובה לשאלת איפה לומדים תזונה היא במכללת תילתן אשר בלימודיה מקבלים את הידע הנרחב והנדרש על מנת להצליח במקצוע זה בעתיד ולהיות מקור ידע מקצועי ומהימן לאחרים. עוברים על סוגי התזונה הקיימים, מכירים את מקצוע זה לעומק וכל זאת על ידי צוות מרצים מקצועי שמטרתו להכשיר את הסטודנטים לטובים ביותר.

לימודי תזונה במכללת תילתן

התשובה המתבקשת לשאלת איפה לומדים תזונה היא קורס תזונה טבעית במכללת תילתן וגם תבינו מדוע. מכללת תילתן היא מכללה לרפואה משלימה. יש לה ותק של כעשרים שנה בתחום והיא מהובילות במכללות הקיימות. היא נוסדה על ידי ד''ר מ. יעקובסון שתפיסתו היא ליצור ולחולל שינוי בעולם הרפואה המשלימה. הרפואה המשלימה הוכיחה את עצמה עם השנים כדרך טיפול ולא רק ככלי להשגת תוצאות בשילוב רפואה אחרת. למכללת תילתן צוות מורים מקצועי אשר מטרתו להכשיר את הסטודנטים בצורה המקצועית ביותר תוך כדי ליווי צמוד. למכללה מגוון רחב של קורסים ונושאי לימוד ברפואה משלימה, ביניהם תזונה. בלימודים תמצאו את הידע להיות אנשי מקצוע ותחושת משפחתיות לצד הדרך של הלמידה.