מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

בית הספר לפסיכותרפיה במשחק

יש בית הספר לפסיכותרפיה במשחק, ויש את מכללת תילתן. אצלנו תקבלו את כל הכלים הנכונים להיות מטפלים מובילים בתעשייה. בבית ספר לפסיכותרפיה של מכללת תילתן תלמדו את כל רזי התחום. רק אצלנו תלמדו את משמעותו של המרחב הבטוח, כמו גם היחסים הבינאישיים, שנרקמים במשך הטיפול במשחק. יחסים שאמונים על רכישת יחסי אמון בינכם לבין המטופלים. כבר מימי אפלטון נודעת החשיבות של המשחק. מי שאמר את המשפט החשוב – "אתה יכול לגלות טוב יותר את אופיו של אדם במשך שעה אחת של משחק, מאשר במשך שנה שלמה של שיחה. אכן, מלים כדורבנות. הלימודים הללו יקדמו אתכם לתובנות, כי על ידי המשחק צפים תכנים פנימיים אישיים. תכנים שניתן באמצעותם לתת במה למטופלים להביע את עצמם מן ההיבט הרגשי, הנפשי. הצלחת הטיפול קשורה לקשר שתצליחו ליצור עם המטופלים. ככל שהם יחושו שהם במקום הבטוח שלהם, באופן הזה הם "יגדלו" ויעצימו את תוצאות הטיפול.

מה נכלל בתכנית של בית ספר לפסיכותרפיה במשחק?

בתכנית המצוינת של בית הספר לפסיכותרפיה במשחק, כדוגמת במכללת תילתן, תלמדו כל מיני גישות. לרבות – גישות פסיכודינמיות, קוגניטיביות, התנהגותיות והתפתחותיות. הלימודים בתילתן יכריחו אתכם להעמיק את תבונתכם בפסיכולוגיה התפתחותית. ולא רק חומר עיוני תצטרכו ללמוד, כי אם גם תתנסו בעבודה מעשית במשך הלימודים. לימודים אלו יאפשרו לכם לבצע הלכה למעשה של החומר שלמדתם.

באמצעות בית ספר לפסיכותרפיה במשחק תוכלו לטפל גם בילדים

ילדים הם כחומר בידי היוצר. באמצעות בית הספר לפסיכותרפיה במשחק, תלמדו לטפל בילדים, אשר פחות "זורמים" עם טיפול מילולי, ויותר "זורמים" עם שיעורי משחק. רק במכללת תילתן תיפגשו בצוות מרצים שעברו הכשרה מיוחדת בפסיכותרפיה של ילדים. יש לשים לב שללימודי פסיכותרפיה תנאי קבלה שונים משאר מקצועות הרפואה המשלימה, אך הבסיס הוא זהה. מרצים אשר עם רקורד אדיר של ניסיון טיפולי בתחומים של עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה קלינית וחינוכית. עם תום לימודכם, תגלו מהר מאוד, כי ילדים מתקשרים טוב ומהר יותר עם טיפול שמאופיין במשחק. הטיפולים יחשפו אותם בצורה בלתי אמצעית לרגשות ולחוויות. באופן הזה שאתם תהיו עשויים לעזור להם ביתר שאת. כמו כן, תבחינו כי באמצעות הפסיכותרפיה במשחק, הילדים יביעו קשת מגוונת של רגשות. באופן של חשיבה מחוץ לקופסה. ואט אט הם יקלפו את הקליפה העבה שסובבת אותם, וישתחררו משיפוטית סביבתית או עצמית.