מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

בית ספר לפסיכותרפיה

כאשר מדברים על פסיכותרפיה, מתכוונים לכל מיני סוגים של טיפולים פסיכולוגיים. ולמה בדיוק היא טובה? ובכן, היא מעולה כאשר סובלים מאי איזון נפשי, בשל משבר רגשי כזה או אחר. כל שיטות הטיפול מקיימות אינטראקציה בין המטופלים לבין המטפלים. מי שמעוניין להיות פסיכולוג קליני, חייב להירשם ללימודים להשכלה גבוהה, תוך כדי סיום לימודי תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה, לרבות סטאז'. במכללת תילתן תוכלו למצוא מסלול מקיף ללימודי פסיכותרפיה בו תלמדו את כל אבני היסוד בתחום. אך במציאות העכשווית יש עוד אפשרויות. ניתן ללמוד במסגרות שמעניקות תעודת סיום, כחלק אינטגרלי מלימודים של רפואה משלימה. אך יחד עם זאת, חשוב למצוא בית הספר לפסיכותרפיה עם מוניטין.

מה תלמדו בבית הספר לפסיכותרפיה?

אם החלטתם לבחור "במסלול המקוצר", במקום להשקיע כמה שנים טובות באוניברסיטה, מכיוון שאין לכם רקע אקדמי בפסיכולוגיה, תלמדו, קרוב לוודאי, החל מכמה חודשים ועד לשלוש שנים. תלוי במוסד הלימודים, ובתכנית שהותוותה לכם. בית הספר לפסיכותרפיה יעניק לכם תעודה של מטפלים. כדאי לפחות שתדעו מראש מה אתם באמת הולכים ללמוד. ואלו הם התחומים, שלרוב תלמדו –

  • מבוא לפסיכולוגיה.

  • הכול אודות הילינג.

  • מה צריך לדעת על יחסי מטופל ומטפל.

  • כיצד נושמים באופן נכון.

  • מהי זרימה אנרגטית.

  • איזה גישות טיפוליות יש.

  • כל מה שצריך לדעת על מדיטציה.

מה המטרה של בית הספר לפסיכותרפיה?

המטרה של בית הספר לפסיכותרפיה להכשיר אתכם שתהיו מסוגלים לטפל בשיטה של הטיפול שקרובה ללבכם. ללימודי פסיכותרפיה תנאי קבלה נוחים וגמישים יחסית, כך שכל המעוניין יכול בקלות להירשם ללימודים ולהתחיל בהכשרה. במשך הלימודים תקבלו כלים, שבאמצעותם תדעו כיצד יש להתמודד בכל מיני מצבים קיצוניים. באם בחרתם בלימודי תעודה בלבד, תוכלו לטפל לכל דבר ועניין, אבל לא תוכלו להצמיד לעצמכם את הטייטל של פסיכולוגים, וכמובן שלא תהיו רשומים בפנקס הפסיכולוגים מטעם משרד הבריאות.

ונסכם,

אם הגעתם לפה, בוודאי שאתם מתעניינים ושכבר שמעתם על בית הספר לפסיכותרפיה של מכללת תילתן. מערכת הלימודים נבנתה מתוך המקום של הגעה לאוכלוסייה שאיננה הומוגנית, ולעזור בכל מיני תרחישים בעייתיים. המכללה מקפידה על העסקת סגל מרצים מלח הארץ. הם בעלי ניסיון עשיר, ובקיאים בתחום. מה שמבטיח שתקבלו את ההכשרה הכי טובה, שתביא אתכם לדרך הכי יעילה בחדשנות ובעשייה.