מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

המחיר של קורס עיסוי באבנים חמות

בעולם הרפואה המשלימה, קיימים מספר סוגי עיסוי המשמשים למגוון סוגי טיפול בתחום זה. העיסוי באבנים חמות מהווה סוג של תהליך ריפוי הוליסטי. בטיפול זה מניחים אבנים חמות באופן ישיר על גוף המטופל. זאת לשם הקלה על מכאוביו, ונתינת טיפול רפואי. לרוב מדובר אודות אבנים חלקות, כאבני בזלת. עם חימום האבנים, הן שומרות על חומן במהלך עת ארוכה. דבר שהופך אותן לאופטימליות בשביל עיסוי ממושך. הכול טוב ויפה, לכל מי שמעוניין להירשם ללימודים אלה. אבל יש לשאול את השאלה, הבלתי נמנעת. מה המחיר של קורס עיסוי באבנים חמות? קודם כל, אל תהיו בפניקה. כל מכללה קובעת מחיר אחר. באמצעות ביצוע סקר מקדים והשוואת מחירים, תוכלו להשיג את המחיר הסביר ביותר. 

טיפול בעיסוי באבנים חמות אינו מושג חדש, למעשה, זהו תרגול שמתבצע במשך אלפי שנים, במיוחד בסין, שם הוא היה, ועדיין למעשה, חלק בלתי נפרד מהרפואה הסינית המסורתית.

מה הם התחומים שתלמדו במסגרת קורס עיסוי באבנים חמות במכללת תילתן?

למי שאינו יודע, עיסוי באבנים חמות אינו המצאת המאה. בעצם, מדובר אודות שיטת טיפול שהייתה נהוגה במהלך אלפי שנים. בפרט בסין, ועד עצם היום הזה. והיא מהווה חלק מובנה מן הרפואה הסינית המסורתית. אצלנו, במכללת תילתן, תוכלו להתוודע למנעד רב של תחומי לימודים. בין התחומים שתלמדו במכללת תילתן – סידור האבנים בהילה, הכול אודות הפילוסופיה וההיסטוריה. צ'קרות ואבנים, המסרים מקלפי האינדיאנים. ריאקציות או הפעלות תנועתיות, וכולי. אנו יודעים, שיותר מכל מדאיג אתכם הנושא של המחיר של קורס עיסוי באבנים חמות. ובכן, אין לכם מה לדאוג. יש מכללות לרפואה משלימה, כדוגמת מכללת תילתן, שהולכות לקראתכם. מה שחשוב להם שהמחיר של הקורס לא ידיר שינה מעינכם. לפיכך היא מוצאת את שביל הביניים, ומתמחרת באופן הגיוני את מחיר הקורס.

כיצד לימודי עיסוי באבנים חמות יאפשרו לכם להקל על המתחים של המטופלים?

בלימודי עיסוי באבנים חמות תלמדו איך הטיפול שלכם יקל על מתח המטופל. הטיפול יסייע להקל על המתחים שלכם, תוך כדי הרגעת הנפש של המטופלים. הכול טוב ויפה, אבל מה בנוגע לשאלת המיליון דולר. מה המחיר של קורס עיסוי באבנים חמות? תלוי את מי אתם שואלים. את איזו מכללה. יש מכללות שאינן מוכנות להתפשר. והתמחור שלהן חקוק בסלע. לעומתן, יש מכללות לרפואה משלימה שהן יותר גמישות בנושא התמחור. לקורס עיסוי במכללת תילתן מגוון מסלולי לימוד אותם ניתן להתאים אישית לכל לקוח המעוניין להירשם ללימודים אלו. ערכו השוואת מחירים. אל תשכחו להשוות את מה שאתם בדיוק מקבלים מהמכללה, לעומת המחיר. הווה אומר – יתכן מחיר זול של מכללה מסוימת, אבל בה לומדים פחות קורסים חשובים.