מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

המחיר של קורס עיסוי משולב

רגע לפני שאתם נרשמים לקורס עיסוי משולב, כדאי שתבינו את חשיבות מקום הלימודים. לא כל מכללה פועלת בדרך כמו מכללת תילתן. צוות המכללה לרפואה משלימה נחשב לאחד מן הטובים במדינת ישראל, אם לא הטוב ביותר. שמוציא מתחת ידיו את המטפלים המובילים ביותר ברפואה משלימה, הוליסטית או אלטרנטיבית. לימודי עיסוי במכללה שלנו הם המקיפים ביותר, במהלכם נעניק לתלמידים ארגז כלים וידע מעשי בתחום. אצלנו מבינים ללבכם, מודעים ליוקר המחייה ולמצב הכלכלי בארץ. לפיכך, המחיר של קורס עיסוי משולב אצלנו חושב מתוך התחשבות בכם ובמצב הכלכלי שלכם. אנו רגישים לנושא, ומוכנים ללכת לקראתכם. 

מה הערך המוסף שתקבלו מלימודי קורס עיסוי משולב?

הערך המוסף שתקבלו מלימודי קורס עיסוי משולב שתזכו להתמחות במנעד רב של תחומי עיסוי, וכל זה במסגרת לימודים של קורס אחד. כוונת הדברים שתלמדו עיסוי באבנים חמות, למשל, ובמקביל תלמדו עיסוי שוודי. ברגע שתסיימו את הלימודים, תוכלו מיד להתחיל לעבוד, ולהציע את השירות שלכם כמעסים בכל מיני סוגי עיסויים. למי שמודאג מבינכם בהקשר של המחיר של קורס עיסוי משולב, נשמח לומר, שהוא בהחלט ריאלי במרבית המכללות לרפואה משלימה. כולן מודעות להלך הרוח הכלכלי הקשה, ויוצאות מנקודת הנחה שאסור לוותר על לימודים משיקולי עלות. בשל כך, מרבית המכללות דוגלות בעד שיטות תשלום שונות במקצת מאלו שהיו פעם. כגון – הנחות לנרשמים הראשונים, כמו גם לנרשמים דרך אתר האינטרנט שלהן.

האם עם סיום לימודי קורס עיסוי משולב אפשר כבר להתברג לתעשייה?

כל היופי בלימודי קורס עיסוי משולב, שהם משלבים גם פרקטיקה, כלומר – ניסיון מעשי. הניסיון המעשי מכשיר אתכם למעשה להיות מטפלים מיד עם סיום הלימודים. מטפלים במנעד רב של תחומים. ביכולתכם לספק המון סוגים של עיסויים, ולהגיע ללב של הרבה מטופלים, שיהיו אסירי תודה על השירות שלכם. שימו לב שלקורס עיסוי מחיר משתנה בין מכללה למכללה, אך זהו לא הפרט החשוב עבור מקצוע וידע שאתם רוכשים לעצמכם. יש כאלו שחוששים, שמכיוון שמדובר על קורס עיסוי משולב, בוודאי המחיר של קורס עיסוי משולב יהיה גבוה מדי. אך הסירו כל דאגה מלבכם. לרוב המחיר הוגן למדי, במרבית המכללות, מתוך הבנת הפן הפיננסי שלכם.