מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

המחיר של קורס רפלקסולוגיה

הגיע היום בו צריך לחשוב על לימודים, לעשות בדק בית, למצוא תחום שמעניין ובו רוצים להתמקצע, וקדימה לדרך. בשנים האחרונות, תחום הרפואה האלטרנטיבית הולך ותופס תאוצה, ומקבל מקום של כבוד, בחיי היום יום בכלל ובשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית בפרט. תחום מוביל ברפואה אלטרנטיבית הוא הרפלקסולוגיה. קיימות מכללות רבות, שבהן ניתן ללמוד רפלקסולוגיה ברמה גבוהה. ברם, יחד עם זאת, יש לשים דגש גם על עניין התשלום. כשבוחרים מכללה, צריך לבדוק גם את עניין המחיר של קורס רפלקסולוגיה. האם הוא ריאלי? האם הוא מתאים למסגרת התקציב? מה מקבלים בתמורה למחיר הקורס? בתחום הרפלקסולוגיה לימודים מעשירים אשר פותחים לסטודנטים צוהר לעולם הרפואה האלטרנטיבית ומלמדים אותם טכניקות ומטרות שונות לטיפול הרפלקסולוגי.

המחיר של קורס רפלקסולוגיה משתנה בהתאם לסוגי תעודות ברפלקסולוגיה 

לימודי רפלקסולוגיה הינם לימודים מורכבים. ישנן כמה רמות בלימודי רפלקסולוגיה. רפלקסולוג בכיר, בכיר מתקדם וברפלקסולוג מומחה. לכל עניין של המחיר של קורס רפלקסולוגיה – יידרש מחיר אחר ושונה מקודמו, וזאת בהתאם לרמת הקושי, לסוג התעודה ולמקום הלימודים. ככל שעולה רמת הלימוד וההתמקצעות, כך גם מחיר הלימודים משתנה בהתאם. יחד עם זאת, חשוב למצוא מכללה טובה, שמאגדת בתוכה את כלל לימודי הרפלקסולוגיה ומציעה מחיר הוגן וריאלי עבור הלימודים בתחום.

המחיר של קורס רפלקסולוגיה נקבע לפי זמן הלימודים

לעתים, כדי להוזיל עלויות של המחיר של קורס רפלקסולוגיה, צריך לחשוב על האפשרות של לשלב את הלימודים מתחילתם ועד סופם. הווה אומר, להתחיל בלימודים לרפלקסולוג שנה ראשונה, להמשיך לרפלקסולוג בכיר ולסיים רפלקסולוג מומחה. וזאת מבלי לעשות הפסקות בדרך, או מבלי לקחת פסק זמן בין תעודה לתעודה. הרבה פעמים, משתלם יותר לשלם בפעם אחת סכום, שעל פניו נראה מעט גבוה יותר מלכתחילה, אולם, בדיעבד, המחיר יוצא זול ומשתלם יותר מאשר כל קורס לגופו. לסיכום, למסלולי לימוד רפלקסולוגיה מחיר משתנה בהתאם לשנות הלימודים שברצונכם להשקיע בתחום, ככל שתעשירו את הידע שלכם בתחום כך המחיר לקורס יחיד ירד משמעותית בהשוואה לקורס הבסיסי.

התחשבות באלמנט של המחיר של קורס רפלקסולוגיה

אחת המכללות המובילות בארץ בתחומן, מכללת תילתן, משלבת בין כתליה מנעד רחב של לימודים אלטרנטיביים. מעבר להיותה מכללה מובילה, מכללת תילתן ידועה גם במחירים ההוגנים שיש לה להציע. אחד התחומים הוא תחום הרפלקסולוגיה, בו מכללה זו צועדת לקראת תלמידיה בהצעה של המחיר של קורס רפלקסולוגיה הוגן לכל הדעות. קורס זה משלב בתוכו את כלל התעודות בתחום, במחיר הוגן ומקצועיות שאין לה מתחרים.