מכללת תילתן

לימודי רפואה משלימה

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

ייעוץ זוגי לימודים


כל מה שקשור לייעוץ זוגי משך אתכם מאז ומעולם? רוצים ללמוד את התחום הזה ולהתחיל לסייע לזוגות שנמצאים במשבר? אם כך, אנחנו בהחלט יכולים להבין ללבכם. התחום של ייעוץ זוגי לימודים זוכה בשנים האחרונות להתעניינות גדולה, כך שאין ספק שאם תלמדו גם אתם את התחום המרתק הזה, תוכלו למצוא בו פרנסה. מה שכן, חשוב להבין שלייעץ לזוגות אחרים זה לא רק עניין של אינטואיציה או אהבת אדם, שכן יש טכניקות שונות שצריך להכיר ולא מעט ידע שצריך לרכוש. לכן חשוב להירשם ללימודים כאלה כמה שיותר מהר, כי למה לדחות את הדברים?

באמצעות לימודי ייעוץ זוגי, תסייעו לזוגות לטפל בקשר ביניהם ולהחיות את הלהבה. אם טיפול וסיוע בנפשכם, זהו התחום עבורכם.

לימודי ייעוץ זוגי

כל מה שצריך לברר לפני שנרשמים ללימודים

בין אם אתם חושבים להתחיל לעבוד בייעוץ זוגי ובין אם הייתם רוצים לעבוד בתחומים אחרים של טיפול, טבעי שתחפשו לא מעט מקומות שבהם ניתן ללמוד זאת. האמת היא שהארץ מלאה באינספור מכללות מובילות ולכן חשוב לברר כל מה שניתן אודות המקום שאליו אתם נרשמים. שווה לבדוק מראש האם המכללה וותיקה, האם הבוגרים שלמדו בה יצאו מרוצים ובעיקר – מה בדיוק כוללים הלימודים? ייעוץ זוגי זה תחום שאפשר ללמוד בדרכים שונות ומגוונות ולכן חשוב לעבור מראש על הסילבוס ולראות לקראת מה אתם הולכים.

קורס במחיר סביר

חשבתם, עד לא מזמן, שלימודים בתחומי הטיפול השונים תמיד חייבים להיות יקרים? אם כך, בוודאי תשמחו לגלות שלא כך הדברים. אצלנו, לדוגמא, במכללת תילתן, תוכלו לעשות לא מעט קורסים מעניינים במחירים נוחים. אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע ללמוד במקום הכי טוב שיש ולא תמיד חובה לשלם על כך הון עתק. צרו עמנו קשר, ספרו לנו איזה קורס מעניין אתכם לעשות מתוך רשימת האפשרויות שאנחנו מציעים לקהל הרחב ותגלו שזה זול יותר ממה שנדמה לכם.