מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

כיצד להתאושש במהלך ולאחר לידה דרך רפלקסולוגיה?

ילדים זו אכן שמחה והאור שהם מכניסים לחיינו מפצים על הכול.
בתורה נאמר ''בעצב תלדי בנים''-בעצם רבים מהנשים התחנכו בהרגשה שתהליך ההיריון והכאב הנלווה לו אינם נפרדים וצריך לקבל זאת בהכנעה.

בחברה המודרנית כיום גם אישה היא פקטור מפרנס מאוד חשוב בתלכיד המשפחתי, הפרנסה לא נופלת על כתפיו של הגבר בלבד. מכאן שלעיתים קרובות המעמסה על האישה כפול ומכופל-גם העובדה שהיא צריכה להמשיך ולפרנס וכל זאת תוך כדי תהליך ההיריון עצמו, כשמיום ליום ה''מסע'' נעשה קשה וכבד יותר.

תוסיפו לכך את השינויים ההורמונלים שהאישה עוברת, הלחצים הפיזיים והנפשיים חוסר ההבנה של הגבר את אותם לחצים, ברב המקרים. ובמידה וזאת לידה שנייה או שלישית, יש הרי בבית עוד ילדים שזקוקים ליחס ולתשומת לב.

בכדי לעבור את אותה תקופה לא קלה, נשים רבות הגיעו למסקנה שעליהן להקשיב לגופן ומתברר שינם דרכים רבות להקל על הכאב והלחץ. ככל שההיריון הולך ומתקדם ומשקל העובר גם הוא גדל הלחצים העיקריים המופעלים על האישה מתרכזים בדרך כלל בגב ובאזור הרגליים. הצורך בפתרון מקל ומסייע, יסיר לחצים הן מהאישה ומהבעל כאחד והתפקוד המשפחתי לא יפגע,

מכאן שהבחירה בעיסוי רפלקסולוגי במהלך ההיריון ולאחריו כיום, נעשה שכיח יותר ויותר. נשים גלו ברפלקסולוגיה פתרון יעיל וטוב, מעצים וחוויתי כאחד. עובדה נוספת ומעניינת היא שגם גברים הנתונים ללחצים שונים בתקופת ההיריון מוצאים פתרון יעיל בדרך טיפול זו.

לכל אלו אשר גרים באזור נתניה ונרשמים לשנת לימודים-קבלו זיכוי של 50% הנחה בנסיעות