מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי עיסוי ספורטאים

ספורטאים למודי ניסיון בפציעות, במיוחד מי שמתאמן באופן תחרותי. הם מועדים יותר להיפצע, לפיכך העיסוי הוא כמעט האלטרנטיבה היחידה שמסייעת להם לחזור למסלול התחרות. מי שמעוניין להיכנס לתחום של לימודי עיסוי לספורטאים, חייב להבין שמדובר במשלח יד מתגמל באופן המידי. לעומת מטופלים אחרים, שבספק את תראו תוצאות מידיות. בעיסוי לספורטאים מיד מבחינים בתוצאות, והשמחה היא רבה. אחד מהיתרונות, שתלמדו במכללת תילתן, שהעיסוי לספורטאים ישפר את זרימת הדם שלהם. שכה חיונית להמשך פועלם. תלמדו שיטות טיפול במכללה שיגבירו את זרימת דם הספורטאים. ולמה זה כה חשוב? ובכן, השרירים של הספורטאים יקבלו יותר חומרים מזינים וחמצן, עד אשר שגופם יסיר רעלים באופן המיטבי ביותר. שימו לב שלקורס עיסוי מחיר משתנה בהתאם למסלול הלימודים הנבחר, קורס עיסוי רפואי לא בהכרח יהיה באותו מחיר של קורס עיסוי שוודי.

הידעתם, כי לימודי עיסוי לספורטאים יסייעו למטופלים שלכם להפחית לחצים?

העיסוק בספורט, בייחוד בספורט תחרותי מלא באתגרים, יום יומיים. ולכן, מה הפלא שרמת הלחצים של הספורטאים כה רבה? כידוע לכל, לחץ גורם להפחתה בהישגיות. הוא גורם לחשב מסלולים לא נכון, ולפרודוקטיביות פחותה. ולכן כה חשוב, שבמסגרת לימודי עיסוי לספורטאים, תלמדו למקסם את ההרפיה של הספורטאים. כדאי שבסיום הלימודים תיצרו מקום שמשדר שלווה וצ'יל, שבו תבלו במשך כשעה ויותר עם הספורטאי שכה זקוק לכישורים שלכם. הסינרגיה שבין הסביבה לבין היכולות הטיפוליות שלכם בהחלט ירגיעו את המטופל, ויורידו לאין שיעור את רמת ההורמון של הלחץ בגופו. לא רק הקלה ברמת הלחץ יחווה הספורטאי, כי אם גם הוא ייהנה מהעלמה של כאבי ראש, ומחיזוק האנרגיה, מה שיקל על שנת הלילה שלו, וישפר את ביצועיו הספורטיביים.

כיצד לימודי עיסוי לספורטאים יאפשרו לכם להקל על הגמישות שלהם?

ספורטאים אמורים להיות גמישים, וכמה שיותר. עם כל הסטרס שמעורב בתחרות, לפעמים הגמישות שלהם עשויה להיפגע. כאשר תסיימו לימודי עיסוי לספורטאים, הם יהיו הרבה יותר שלווים, ותסייעו להם להגיע לטווח רחב יותר של תנועות. לימוד עיסוי מעניק למטפל ידע עשיר יותר וניסיון עימו הוא יכול לאבחן בעיות פיזיות שונות בגוף הספורטאי.