מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי פסיכותרפיה דינמית

כל מי שיירשם לקורס של לימודי פסיכותרפיה דינמית, יבין מיד שמדובר בשיטת טיפול שברצונה להקל על סימפטומים שאינם אפקטיביים, וביחד עם זאת מטרתה לחזק משאבים, כמו גם את היכולות הפנימיות. וזאת על מנת לשפר את איכות חיי המטופל. לכל האנשים יש משאבים פסיכולוגים פנימיים, שמטופחים באופן אחר. כשדנים באותם משאבים, מתכוונים לפיתוח היכולת להתמודד עם קושי. או לחלופין הערכה עצמית. או הכרה במנעד רב של רגשות. וכיוצא בזה. בלימודים תיווכחו לדעת, כי כל הסגולות של הפסיכותרפיה הדינמית גם מחזיקים מעמד לטווח הארוך, והן גדלים ככל שעובר הזמן. לימודים אלו מקנים בסיס רחב בכל ההיבט של פסיכותרפיה דינמית, ביחד עם הכשרה ייחודית בטיפול דינמי ממוקד.

מה תשיגו באמצעות לימודי פסיכותרפיה דינמית?

אכן, מלים רבות משמעות - לימודי פסיכותרפיה דינמית, אך מה זה ייתן לכם בכלל? ובכן, נהדר ששאלתם. הביקוש לפסיכותרפיה דינמית ולמטפלים בתחום עלה משמעותית בשנים האחרונות כיוון שיותר ויותר מטופלים מעדיפים את הרפואה המשלימה על פני הרפואה הקונבנציונלית שלא נותנת להם את המענה הדרוש. לימודים אלו יספקו לכם יכולת התערבות טיפולית, הקניית ידע, ומה לא? כאשר הדגש שמושם על ביצוע הלכה למעשה של התיאוריות. תעברו הכשרה מסיבית עם המון פרספקטיבות מכל מיני גישות פסיכואנליטיות, תוך כדי עזרה בהבניה של זהותכם המקצועית בתור דור ההמשך של מטפלים מקצועיים.

למי מתאימים לימודי פסיכותרפיה דינמית?

לימודי פסיכותרפיה דינמית מתאימים בעיקרון לכל מי שרוצה לטפל באחרים, לכל מי שחש תחושת ייעוד, לצד בחירה במקצוע מתגמל. ללימודי פסיכותרפיה תנאי קבלה די נוקשים אך בו זמנית ניתן מענה ומסלולי לימוד חלופיים לאותם סטודנטים שמעוניינים לקבל הכשרה בתחום. מי שבוחר ללמוד את התחום במסגרת האקדמיה, צריך להיות עם תואר שני בפסיכולוגיה, ובעל ניסיון בפסיכולוגיה קלינית, למשל. אך כיום לא חייבים לבחור במסלול כה מחייב. ולמעשה, כל אחד יכול ללמוד זאת. במסגרת הרפואה המשלימה, לרוב, אפשרי להירשם ללימודי פסיכותרפיה דינמית במכללות, בלי כל דרישות אקדמיות.

ולבסוף,

מכיוון שלא בכל יום מתחילים ללמוד, ומדובר על החלטה רצינית והרת משקל, בעודכם מחפשים אחר מקום של לימודי פסיכותרפיה דינמית, אל תעשו לעצמכם הנחות – חפשו היטב, שוב ושוב. שלא כמו התהליך הפסיכואנליטי, שבו התקיימו מדי יום מפגשי מטפל מטופל על גבי הספה, מטופלים בשיטה החדשה יחסית והדינמית מאפשר למטופלים שלכם להשתתף במפגשים רק פעמיים במשך השבוע. בעוד המטפל והמטופל ישובים זה מול זה ומנהלים שיחה ערה. כדי להיות הטובים ביותר בתחום זה, אתם חייבים ללמוד אצל הטובים ביותר. כמו אצל צוות המומחים של מכללת תילתן. ולידע כללי, היא הוקמה כבר לפני כשני עשורים, על ידי דוקטור מ. יעקובסון ליסטון.