מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי פסיכותרפיה הוליסטית במרכז

למי שאין לו מושג מה זה בכלל פסיכותרפיה הוליסטית, נשמח להסביר, כי מדובר אודות גישה אינטגרטיבית. הגישה מתמקדת ביחסים שבין הרוח ובין הגוף, וכמובן בין הנפש. היא דוגלת בהבנה ובהתייחסות לדרכים שבהן תחומים מסוימים של אנשים, עשויים להביא לכדי פחדים בתחומים שונים. באם תשכילו לצלוח לימודי פסיכותרפיה הוליסטית במרכז, תהיו מוסמכים כמטפלים לבריאות הנפש בשיטות ייחודיות. תעזרו למטופלים שלכם להתאים את המודעות שלהם, על שלל בעיותיה, עד כדי קבלה רבה יותר של האני העצמי שלהם. לימודי פסיכותרפיה הוליסטית במכללת תילתן כוללים לא רק הכשרה מעשית ועיונית, אלא גם מתמקדים בפיתוח אישיותו של המטפל לכדי הבנה מעמיקה של התחום וליווי אישי של המטופלים בצורה הטובה ביותר.

ההיסטוריה של לימודי פסיכותרפיה הוליסטית במרכז

כשבאים לבחון את התארוך של תחילת השימוש במושג הוליסטי, מבחינים בקיומו עוד מימי היפוקרטס, לפני למעלה מאלפיים וחמש מאות שנים. היפוקרטס סבר, כי לא די להתמקד בהיבט מסוים של אנשים. כאשר הוא ראה לנכון לבחון את חשיבותה של ביסוס שיווי המשקל אצל בני האדם, צפייה בהם בתור שלם. שלם שיש בו המון חלקים, כאשר כל חלק פועל בשיתוף פעולה מלא זה עם זה. הראייה התקדמה לכדי צורת התערבות אחת בלבד, במהלך המאה העשרים. התחילו לטפל בתרחישים בעייתיים במוח שהיוו תסמינים בגוף בעזרת הליכים כירורגיים או תרופות. כאשר עדיין גוף ונפש לא קיבלו התייחסות שווה. החל משנות השבעים התחילו בני האדם, שעסקו ברפואה, להבין כי למרות כל מאמציהם לטיפול מסיבי, הדברים אינם מתנהלים כשורה. כל זאת תלמדו במסגרת לימודי פסיכותרפיה הוליסטית במרכז, כאשר תיווכחו לדעת, כי הכנס הארצי הראשון בתחום של בריאות הוליסטית, שהתקיים ב- 1975, יצר תנועה לכל מיני צורות טיפולים חלופיות. גם בתחום הרפואה, וגם בתחום המטפלים.

במסגרת לימודי פסיכותרפיה הוליסטית במרכז תלמדו את עיקרי הקבלה וההרפיה

כאשר תבחרו במסגרת של לימודי פסיכותרפיה הוליסטית במרכז, תבינו כי את הטיפול ההוליסטי מבססים עיקרי הרפיה וקבלה. כאשר המקור לכך מתאפיין בכמה צורות טיפול. ולהלן נציג אותם בפניכם –

  • דמיון מודרך.

  • פסיכואנליזה.

  • מהות הנשימה.

  • אודות הטיפול ההתנהגותי הקוגניטיבי.

  • היפנוזה שממוקדת בלב.

לא נסיים בלי התייחסות נאותה,

כפי שמכללת תילתן מקפידה לבחור בהקפדה יתרה את צוות המרצים שלה, כך היא מקפידה לבחור את התלמידים שלה. מבולבלים? מיד נסביר. ללימודי פסיכותרפיה תנאי קבלה מדוייקים וברורים וצוות המכללה יעשה כל שביכולתו לזהות את הסטודנטים המתאימים למסלול הלימודים ואלו שפחות. היא לעולם לא תקבל ללימודי פסיכותרפיה הוליסטית סטודנטים שלא מתאימים. בניגוד למכללות אחרות, שמונעות בעיקר מסיבות כלכליות, לצוות תילתן חשובה ההצלחה שלכם. לא מעניין אותו אם הוא יפסיד סטודנט, שמלכתחילה הוא מאמין שהוא אינו מתאים, ושסביר להניח שיהיה לו קשה לסיים את הלימודים. לפיכך, תהיו סמוכים ובטוחים, שאם צוות המכללה קיבל אתכם ללימודים, מרב הסיכויים שתצלחו את הלימודים, ובציונים גבוהים. ומה שיותר חשוב – ממש תיהנו מכל התהליך. ובאחריות.