מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי תזונה טבעית

תזונה טבעית היא הבסיס לחיים שלנו. היא משפיעה על הבריאות שלנו, המראה, מצב הרוח והחוסן הנפשי שלנו. הטכנולוגיה של היום מאפשרת לנו לייצר מזון באיכות גבוהה, ולגוון את סל הצריכה. עם זאת, תהליכי העיבוד פוגעים באיכות המזון ובערכו התזונתי. דבר אשר גורם לתחלואה רבה יותר מאשר בעבר. לימודי תזונה טבעית מפתחים את המודעות לתזונה נכונה ובריאה.

היכרות קצרה עם לימודי תזונה טבעית

כאשר מתחילים לימודי תזונה טבעית, לומדים על סוגי המזונות השונים. כמו גם, בניית תפריט מאוזן, והתאמת תכנית תזונתית לכל גיל, ולכל מצב בריאותי. תכנית זו משלבת בתוכה גישה מערבית, ביחד עם גישה טבעית והוליסטית. במסגרת הלימודים נחשפים למגוון סגנונות ולהרגלי תזונה, ולומדים להתאים אותם לאורח חיים. במכללת תילתן ניתן להירשם לקורס תזונה טבעית מקצועי מקיף אשר יעניק לתלמידים ארגז כלים וידע מעשי להכשרה מלאה בתחום.

בלימודי תזונה טבעית לומדים את עקרונות התזונה

תזונה טבעית היא הזנת הגוף בחומרים, שמקורם הוא מהחי והצומח. בשלבים מסוימים של החיים נוצרים חוסרים, הנובעים מתזונה לא נכונה ולא מאוזנת. לימודי תזונה טבעית מלמדים איך להשתמש במשאבי הטבע, ולהתאים את התזונה בצורה הטובה והיעילה ביותר לצרכי הגוף. זאת על מנת שלא ייווצרו חסרים, ולא ייגרם נזק. בלימודי תעודה תזונה מלמדים על כל אבני היסוד בתחום בצורה מפורטת ומקיפה תוך מתן יחס אישי לסטודנטים ושמירה על קצב למידה אחיד. ברפואה המשלימה, התזונה הטבעית תופסת מקום של כבוד. הנחת היסוד היא - שהאדם נתפס חלק מהטבע, ואורח חיים בריא, הכולל תזונה טבעית ונכונה, שומר על איזון והרמוניה.

ההתאמה האישית שבלימודי תזונה טבעית

תזונה טבעית ונכונה מותאמת אישית לכל אדם, בהתאם לאורח חייו, ולמצב בריאותו. לימודי תזונה טבעית מקנים את הכלים להתאמת תזונה טבעית למטופל. והמטפל יודע לזהות את המרכיבים הטובים יותר והטובים פחות בתזונתו של המטופל. מעבר לתזונה טבעית כולל שינוי בהרגלי אכילה של מזון המזיק לבריאות, ומכניס במקומו מזון בעל פוטנציאל עיכול, וספיגה בריאים ומזינים יותר.

במכללת תילתן מקבלים ייעוץ ראשוני ומסביר פנים

לימודי תזונה טבעית מיועדים למי שמעוניין לשפר את איכות חייו ובריאותו. בשל כך, צוות מכללת תילתן מכוון אתכם ישר להשגת המטרה. מתוך התובנה, כי לימודים אלו מיועדים למי שמתעניין בנושא רפואה משלימה ונטורופתיה. מטפל מוסמך עובר הכשרה בצמחי מרפא במסגרת הלימודים במכללת תילתן, בנוסף ללימודים מעמיקים בתזונה בריאה וטבעית.