מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי תזונה תנאי קבלה

לא לכל האנשים קל למצוא את ייעודם בחיים. לפעמים הדרכים פתלתלות, וקשה לשים את האצבע על תחום קריירה נחשק. העצה הראשונית שלנו – עברו בחינה לאבחון מקצועי. היא אולי תסייע בידכם למצוא את הכיוון הנכון. והעצה השניה שלנו היא – כדאי לכם ללמוד  תזונה. לימודי התזונה מהווים אפשרויות טיפול נרחבות. בהיותם חלק חיוני מבריאות הפרט והציבור. באמצעות הרשמה לקורס תזונה תוכלו ללמוד את רזי המקצוע ולהעניק לעצמכם ידע רב וכלים מעשיים לצבירת ניסיון בתחום. לימודים אלו יספקו עבורכם את הכישורים והתובנה לסייע למטופלים. כמו גם שיעשו את הבחירות התזונתיות הנכונות. ולכם? הם יפתחו בפניכם עולם ומלואו, של נתינה ושל סיפוק מרביים.

האם לימודי בתזונה הכרחיים?

כאשר אומרים - לימודי תזונה, זה קצת כוללני מדי. הלימודים לא ילמדו אתכם את כל מה שצריך. אומנם זאת נקודת פתיחה מצוינת, אבל הניסיון בעבודה הכרחי גם. אם לא יותר. הניסיון בעבודה יסייע לכם להבין מה תחום התזונה המועדף עליכם. במה עליכם להתמקד יותר. בנוסף לכך, הניסיון בעבודה יספק לכם יצירת יחסי ידידות עם אנשי קשר, שמאוד יעזרו לכם בהמשך הקריירה. עם סיום הלימודים, תוכלו, לפחות בראשית הדרך, לעבוד בכמה מקומות. כמו למשל – גופי מחקר. או תעשיית המזון והבריאות. או לחלופין מרכזי ספורט. וכיוצא בכך. יש מקומות לימודים, כדוגמת מכללת תילתן, שבאמצעות הקשרים הענפים שלה, יכולה לסדר לכם מקומות עבודה עם תום לימודי התזונה. בייחוד אם תתגלו כעילוי. אבל אתם גם יכולים להיות בעלי מעוף ויצירתיים, ולמצוא מקום עבודה מתגמל בעצמכם. אתם לא חייבים בהתחלה לעבוד דווקא במקום שקשור לתזונה. אתם יכולים להתחיל לעבוד בעבודה קהילתית. בבריאות הציבור. העיקר שתצליחו לפתח ולחדד את הכישורים שלכם. ומשם "השמיים הם הגבול".

מה תשיגו עם לימודי בתזונה?

באמצעות לימודי תזונה תפתחו את הידע שלכם אודות מדע התזונה והשפעותיו. כמו כן, תפנימו את הגורמים החברתיים אשר משפיעים על התזונה. למעשה, תתמקצעו בכל היבטי מדעי המזון, חקיקה, ייצור מזון ופיסיולוגיה. ועוד תחומים רבים. כל אחד שמסיים את לימודיו בהצלחה יכול להפוך למאמן תזונה מקצועי שמסייע ללקוחות רבים בתחום מאתגר זה בחייו. אתם תמיד יכולים להמשיך ללימודים נוספים. קודם כל תשתלבו בעבודה, תתמקצעו ותשתפשפו, ואז הכול פתוח לפניכם.