מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימוד נטורופתיה

שיטת הטיפול של הנטורופתיה מתמקדת בסוג טיפולים רפואיים, אשר משלבים את שיטות הריפוי המסורתיות, ביחד עם שיטות הטיפול המודרניות. מדובר אודות טיפול אלטרנטיבי טבעי של הרפואה המודרנית. באם אתם מתחבטים אודות לימוד נטורופתיה, כדאי שתדעו עליו קצת יותר. במהלך קורס נטורופתיה תרכשו ידע רב וכלים מעשיים להתמודדות עם מצבים שונים עם מטופלים ובחירת שיטת הטיפול הנכונה לו ביותר. באופן עקרוני, תלמדו כי השיטה מתמקדת בחינוך לעבודה בהתאמה לתסמיני גוף המטופלים, וכל מיני ריאקציות שונות. במסגרת הלימודים תזכו להכיר את כל התסמינים הללו, משום שהנטורופתים סבורים, כי אנשים שונים זה מזה. ולכן הגורמים למחלות אצל פלוני אלמוני לא יהיו אותם גורמים אצל מישהו אחר. הדבר מחייב מתודולוגיית טיפול שונה בין מטופל למטופל. עוד תשכילו להבין מלימודים אלו, כי אלמנטים כגון – נטייה רגשית או ביוכימיה של המטופלים, הם אלו שמביאים לכדי מציאת הטיפול הנכון ביותר.

מה תלמדו במסגרת לימוד נטורופתיה?

במסגרת לימוד נטורופתיה, תלמדו במכללה לעשות שימוש בתרופות טבעיות. וזאת על מנת לסייע לגוף המטופלים לרפא את עצמם. כל מכללה דוגלת במערך שיעורים שונה. אבל המכנה המשותף של מרביתן מתמקד בכמה תחומים. לרבות – טיפול באמצעות צמחים ותזונה נכונה. למידת היסודות של מדעי הבריאות. כמו גם הערכה קלינית, וכיוצא בזאת. לימודי הנטורופתיה יספקו לכם גישה ממוקדת במטופלים, אשר מבצעת סינרגיה של ידע מסורתי, ביחד עם מדע ביו רפואי ומחקר. וזאת על מנת לקבל תמונה מדויקת יותר של מצב המטופל.

איזה תכונות צריכות להיות משויכות עבור לימוד נטורופתיה?

כדי להתמקצע בהיבט של לימוד נטורופתיה, קיימות כל מיני תכונות שמאפיינות את הסטודנטים. אמנם ללימודי נטורופתיה תנאי קבלה משתנים בין מכללה למכללה אך התכונות הללו הן בסיס. לא נלאה אתכם בפרטים מיותרים, והרי הן לפניכם –

  • תכונות בסיסיות, כגון – דאגה לזולת, יושרה או הבעת אמפתיה.
  • כישורי התבוננות פנומנליים במטופלים שבתהליך ריפוי.
  • עניין רב בכל מה שקשור למחקר.
  • רגישות לרווחה ולבריאות של המטופלים.
  • יציבות רגשית.
  • יכולת אינטלקטואלית.

מה כולל לימוד נטורופתיה במכללת תילתן?

אומנם יש הרבה מכללות לרפואה משלימה, אבל רק אצלנו, במכללת תילתן, שמים דגש על פיתוח של יכולות האבחון של הסטודנטים. כמו כן, מושם דגש רב על הקנייה של ידע מעשי רחב בכל הנתיבים של לימוד נטורופתיה.