מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימוד נטורופתיה בתל אביב

בעת לימוד נטורופתיה בתל אביב, תגיעו למסקנות בעצמכם. תבינו כי הנטורופתיה נוקטת, בכל נבכי נשמתה, בגישה הוליסטית, לשם מניעה של מחלות. טיפולים. כמו גם קידום בריאות איתנה. וכל התורה מתבססת על אמצעים טבעיים. הטיפולים הטבעיים יכולים להיות, כמו למשל – ייעוץ לאורח חיים נכון, ולתזונה מאוזנת. הומאופתיה. טיפולי עיסוי למיניהם. צמחי מרפא, וכולי. במהלך לימודי נטורופתיה תרכשו ידע וכלים מעשיים להתמודדות עם מצבי מטופלים שונים עם טכניקות טיפול מגוונות ויעילות. עוד תשכילו להבין, במסגרת הלימודים, כי בנטורופתיה קבוע העיקרון, שלפיו לגוף האדם קיימת יכולת פנימית לרפא את עצמו לחלוטין. הדבר נעשה באמצעות שימוש בכוחות ריפוי טבעיים. כמו גם באמצעות טכניקות טיפוליות עדינות. בעוד הרגשות, הנפש והגוף נתמכים זה בזה במשך תהליך הריפוי.

איזה ידע תרכשו, במסגרת לימוד נטורופתיה בתל אביב?

עד כמה שמדינת ישראל כה קטנטונת, היא מציעה המון הזדמנויות לכל מי שמתעניין להתמקצע בתחום של לימוד נטורופתיה בתל אביב. מיד עם סיום הלימודים, תוכלו להעניק טיפולי בריאות טבעיים לפציינטים שלכם. עד כדי שיפור חייהם לבלי היכר. תזכו לסייע לבני אדם, שסוחבים עמם מנעד רב של בעיות בריאותיות. כדוגמת – מיגרנות או כאבי ראש חזקים. בעיות במערכת העיכול. בעיות כלי דם ולב. אנרגיות נמוכות. קשיים בשינה. או לחלופין חוסר איזון של הורמונים, וכיוצא בזאת. תזכן לעבוד במשלח יד מתגמל, שאין שני לו. אתם יכולים למצוא מיד עבודה, עם תום הלימודים. לתחום הנטורופתיה משכורת עם פוטנציאל גידול גבוה, הכל תלוי באם הנכם שכירים או עצמאים, מספר המטופלים וטיב הטיפול שאתם נותנים - כך שהכוח הוא בידיכם. במידה ותצטיינו בקורס, פשוט "יחטפו" אתכם מעבדות מחקר. מרפאות נטורופתיות. בתי חולים, וכיוצא בזה. ואם תרצו "לטבול את הרגל" בשוק של העצמאיים, תוכלו להכפיל את השכר שלכם. וליהנות מניהול לוח זמנים עצמאי, בהתאם לאורח החיים שלכם.

מה הם התחומים שמכללת תילתן מקדמת אצל הסטודנטים ללימוד נטורופתיה בתל אביב?

אנו, צוות מכללת תילתן, מקפידים לתת את הטון, אצל הסטודנטים שלנו, בלימודי נטורופתיה בתל אביב, על יכולות האבחון שלהם. מעבר לכך, חשוב לנו להקנות להם את הכלים ואת הידע המעשי במנעד רחב של שיטות טיפול. מבין שיטות הטיפול השכיחות שאנו מלמדים, נציין את הבאות. טיפול במגע. תזונה נכונה. אבחון. צמחי מרפא. פרחי בך. ועוד... ועוד...