מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימוד פסיכותרפיה גופנית

למי שעדיין לא יצא להתוודע לפסיכותרפיה הגופנית, נשמח להסביר. מדובר בענף ששייך לתחום הפסיכותרפיה. הפסיכותרפיה הגופנית מטפלת בהפרעות רגשיות של מטופלים. במשברים, ובבעיות של הנפש. במסגרת לימוד פסיכותרפיה גופנית, תקבלו הכשרה של טיפול ייחודי בעזרת קשר מילולי, ואף באמצעות התמקדות בגוף המטופל. תלמדו אצלנו, במכללת תילתן, להעניק טיפול אינטגרטיבי. כאשר נתמקד בתקשורת מהמקום של התייחסות להיבטים גופניים. כמו גם בפיתוח שיחה ערה. כאשר נלמד אתכם לעומק כל מיני טכניקות טיפוליות. רק אצלנו הלימודים של הפסיכותרפיה הגופנית כה מעמיקים. טיפול פסיכותרפיה הוא לא טיפול פשוט ויש מספר משתנים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת שיטת הטיפול. אנו נכנסים לעומק של טכניקות, כמו למשל – קולות. מגעים. מדיטציות. נשימות. עבודה יצירתית. תנועות. וכיוצא בזאת.

איזה תחומים תלמדו במסגרת לימוד פסיכותרפיה גופנית?

במסגרת לימוד פסיכותרפיה גופנית, תיחשפו להרבה תחומי לימודים. קצרה היריעה מלהכיל את כולם, בכל זאת נציג את המובילים שמבניהם. כדוגמת – מדעים ורפואה מערבית. כדי שתוסמכו להעניק טיפול אינטגרטיבי במקצועיות רבה, במכללת תילתן, ילמדו אתכם לעומק את התחומים הללו. בשילוב עם דיאלוג טיפולי בזמן אמת עם כל מי שקשור לטיפולים קונבנציונליים. כמו כן, נעמיק בלימודי הפסיכולוגיה. אצלנו תרכשו תיאוריות מובילות מתחום הפסיכותרפיה המודרנית. הווה אומר – תלמדו לעומק כל מיני מיומנויות מההיבט של הטיפול הנפשי. ואף תיאוריות התנהגותיות. והן תתוודעו למתודולוגיות קשורות לתחום. וכן תלמדו על תיאוריות התפתחותיות, וכיוצא בזה. רק במכללת תילתן, תיחשפו למנעד רב של כלים טיפוליים. תתנסו בפועל ברכישה של כלים טיפוליים, לרבות – עבודה אנרגטית. שיחות. יצירות או נשימות, וכיוצא בכך. ולסיום, תלמדו איזון נפש וגוף מהו.

מה מכללת תילתן מציעה לכם במסגרת לימוד פסיכותרפיה גופנית?

אנו, במכללת תילתן, מעריכים את הסקרנות שלכם, ואת הצמא שלכם להעמיק יותר ויותר בלימוד פסיכותרפיה גופנית. ישנם לא מעט מוסדות ללימודי פסיכותרפיה בתל אביב, אך חשוב לעשות בדיקה מקיפה ולמצוא עבורכם את מסלול הלימודים האידיאלי שיענה לכם על כל הדרישות. לכן, מתוך מחשבה על הבוגרים שלנו, נעניק לכם, עם תום הלימודים, הטבה ייחודית, שתספק לכם כלים מעשיים לבנייה ולהצלחה של המקום הטיפולי שיצרתם.