מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימוד רפלקסולוגיה באינטרנט

יש ברשת כל מיני רמות של קורסי לימוד רפלקסולוגיה באינטרנט. החל בקורס מבוא של תורת הרפלקסולוגיה, וכלה בקורסים מתקדמים יותר. היתרונות האדירים של למידה מקוונת באים לידי ביטוי בכך שאתם האחראיים הבלעדיים לניהול לוח הזמנים שלכם. אלא אם כן נקבע שיעור מראש במועד ובשעה מסוימים, אבל לרוב פני הדברים הם לא כך. בנוסף לכך, הלימודים של הרפלקסולוגיה באינטרנט מאפשרים לכם לחזור שוב ושוב על החומר. קורס רפלקסולוגיה צריך להיות נגיש ונוח לכל המעוניינים לקבל את ההכשרה המלאה לשם עבודה בתחום. כל החומר מתועד ומתוארך, כך שבזמנכם החופשי אתם יכולים להיכנס להרצאות. להקלטות ולכל חומר שחשוב לכם להעמיק בו.

לפני התחלת לימוד רפלקסולוגיה באינטרנט, יש להתמקד באלמנט של איכות

דקה לפני שתתחילו לימוד רפלקסולוגיה באינטרנט, עליכם להתמקד באלמנט הכה חשוב – האיכות. אלמנט האיכות מהווה גורם מאוד מרכזי ומשמעותי. על מנת לוודא שתקבלו תמורה מושלמת בשביל ההוצאה הכספית, הלא מבוטלת בכלל. ובשביל הזמן שלכם. וכידוע – הזמן הינו המשאב היקר ביותר. במידה ומורים מקצועיים ידריכו אתכם בקורס רפלקסולוגיה מקוון, הם ינסו לעשות הכול על מנת לפשט בפניכם את הדברים. בנוסף לכך, גישה ישירה לאינטראקציה עם צוות המורים עם סטודנטים נוספים, תסייע לכם להבטיח שתלמדו לעומק. את כל רזי המקצוע.

למה חשוב למצוא מקום לימוד רפלקסולוגיה באינטרנט אטרקטיבי כדוגמת מכללת תילתן?

חשוב למצוא לימוד רפלקסולוגיה באינטרנט אטרקטיבי, כדוגמת מכללת תילתן, מחמת כמה סיבות. השיעורים שאנו מעבירים מאוד מעמיקים. אנו לא יודעים "לחפף", ובכל שלב נתון עושים הכול כדי שתתמקצעו ברפלקסולוגיה. הקורס שלנו אינטנסיבי ומקיף ביותר. תוכלו למצוא אין ספור מכללות שמלמדות רפלקסולוגיה בתל אביב, אך לא לכולן יש את קשת אפשרויות הלימוד שלמכללת תילתן יש להציע. ניתן ללמוד אצלנו באופן פרטני, כמו גם ניתן ללמוד בקבוצות. ובסיכומו של דבר נעיד על עצמנו, כי הקורס שתלמדו אצלנו מציע לכם גישה לכל החיים. באחריות.

איזה תכנים תלמדו, במסגרת לימוד רפלקסולוגיה באינטרנט?

במסגרת לימוד רפלקסולוגיה באינטרנט, נחשפים לכל מיני תכנים, תלוי בסוג המכללה. בין היתר, אפשר למנות את הבאים –

  • הדגמות של טכניקות רפלקסולוגיה מקוונות.
  • המקורות וההיסטוריה של הרפלקסולוגיה המודרנית.
  • לומדים על מחלות שכיחות, אשר יכולות להיות אפקטיביות עם טיפול של רפלקסולוגיה.
  • לומדים גם את האנטומיה של כל מערכת הגוף.
  • ולסיום, לומדים תיאורים של תורת המישוש ברגליים, על מנת לאתר נקודות רפלקסים חשובות.