מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימוד רפלקסולוגיה לתינוקות

באופן כללי, הרפלקסולוגיה מהווה יישומים של עיסויים ומגעים בכפות הרגלים. אלו אשר תואמים לאזורים ספציפיים בגוף המטופל. במסגרת של לימוד רפלקסולוגיה לתינוקות, תלמדו להבין כי קיימים כל מיני לחצים וסגנונות שונים, שמתכתבים עם הרפלקסולוגיה. בעוד הלחץ אשר מפעילים על תינוקות אמור להיות ענוג ועדין במיוחד. במהלך לימודי רפלקסולוגיה לתינוקות במכללת תילתן תלמדו גם שיש להתאים את הטיפול לאיברים הרגישים של הרך הנולד. ככלות הכול, יש עוד מערכות שלמות בגופו שטרם התפתחו.

מדוע כל הורה חייב לימוד רפלקסולוגיה לתינוקות?

אנו אכן מצודדים באמירה, לפיה כל הורה חייב לעבור לימוד רפלקסולוגיה לתינוקות. מדובר אודות שיטת טיפולים מאוד סימפטית, לעידוד היחסים המטפחים עם התינוקות. אשר באה לידי ביטוי בפיתוח של תחושת הביטחון וההתקשרות עמם. הרפלקסולוגיה לתינוקות מהווה סוג של טיפולים אפקטיביים, כמו גם בטוחים, לשם שימוש עם תינוקות. במסגרת הלימודים, תשכילו להבין, כי שיטה זאת מעודדת רווחה ובריאות התינוקות. היא אמונה על חיזוק מערכת החיסון. מקדמת קשר קרוב ומנחם בין הורה לתינוקו. ומרגיעה בעיות שקשורות לעיכול, כגון גזים, שמרבית התינוקות סובלות מהם. והכי חשוב, עסקינן אודות שיטה טיפולית, שעם הזמן הופכת למעשי שגרה. אשר מעודדת שינה רגועה ושלווה של התינוקות. ובינינו, מה צריך יותר מזה?

לימוד רפלקסולוגיה לתינוקות כדאי ללמוד רק במכללת תילתן

אומנם אומרים – "אין הנחתום מעיד על עיסתו", אבל אם לא נעיד, איך תדעו? אנחנו מבינים ללב ההורים הצעירים. בייחוד ללב של הולדת בן בכור. לפיכך, מומלץ ללמוד לימוד רפלקסולוגיה לתינוקות רק אצלנו, במכללת תילתן. הקורס במכללה שלנו הוא המקיף והמקצועי ביותר. כמו כן, לקורס רפלקסולוגיה מחיר סמלי ונוח עם אפשרויות מימון מגוונות. אנו נספק לכם את כל הגישות הכי חדשניות, כמו גם את העתיקות יותר, במינון נמוך. אנחנו נעמוד ביחד אתכם על היתרונות המובהקים של רפלקסולוגיה לתינוקות. נעזור לכם להתחבר רגשית לתינוק שלכם, גם כאשר הוא כל היום מייבב. ותמיד כדאי ללמוד במכללה מנוסה כמו שלנו, עם ותק של הרבה שנים.