מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

כמה עולה לימודי פסיכותרפיה?

טרם נבדוק כמה עולה לימודי פסיכותרפיה, יש להבין מהי פסיכותרפיה. על קצה המזלג, מדובר על מונח כללי. מונח הפסיכותרפיה מתייחס לטיפול פסיכולוגי מסוגים שונים. במסגרת השיטה ניתן לטפל בחוסר איזונים לכאורה, שמקורם בנפש. חוסר איזונים אלו יכולים להתבטא ברובד הרגשי. פסיכותרפיה הוליסטית עושה שימוש בשיטות טיפוליות, כדי לעזור בריפוי או הכוונת תשומת הלב לאותם קונפליקטים פנימיים. ניתן לראות בתחום זה כאוסף של גישות ותאוריות לטיפול במצבים שונים, ואף כתחום שממשיך להתפתח עם הזמן "והטכנולוגיה" הרפואית.

כמה עולה לימודי פסיכותרפיה, ומה ייחודי ללימודים?

במסגרת שיקולי עלות, לגבי, כמה עולה לימודי פסיכותרפיה, יש לזכור שלא מדובר על תארים אקדמיים. כלומר, אין מדובר כאן על הכשרה פסיכולוגית הדורשת לפחות שני תארים והתמחות ארוכה, כמו גם השלמה נאותה של כל המבחנים. לתנאי קבלה אלו, ולתהליך זה, יש עלויות. עלויות הקשורות לא רק בכסף, אלא גם בזמן ואנרגיה. לימודי פסיכותרפיה, לפחות במסגרת מכללת תילתן לא יעלו כפי ששני תארים יעלו (מבחינת עלות כספית ומשאבי זמן). ניתן ללמוד פסיכותרפיה שלא במסגרת אקדמית אלא במסגרת של לימודי תעודה או לימודי המשך. ואפילו כחלק מלימודי רפואה משלימה.

כמה עולה לימודי פסיכותרפיה, ומה השוני בין מסלולים אפשריים?

לכל מסלול פסיכותרפיה התנאים והעלויות שלו. כששוקלים כמה עולה לימודי פסיכותרפיה, יש לבדוק לא רק מה הן העלויות בכסף, אלא בזמן ואנרגיה. חלק מקורסי הפסיכותרפיה ניתנים כהעשרה או התמחות לבעלי תארים וחלק ניתנים כקורסים והכשרות בפני עצמם.

כמה עולה לימודי פסיכותרפיה, ומה לומדים?

מבין הנושאים שניתן ללמוד במסגרת פסיכותרפיה הינם יחסי מטפל מטופל. זרימה אנרגטית. גוף האדם. הילינג. נשימה. דמיון ומטפורות. גישות טיפוליות שונות. מדיטציה. מבוא לפסיכולוגיה. ועוד. לכל מוסד לימודים מתאר הלימודים שלו, בייחוד אם מדברים על מכללת תילתן, אשר מאפשרת לתלמידה ללמוד ממרצים מנוסים ומיומנים בתחומם. ומכך ניתן להניח ששמה דגש על ללמוד מאנשים מובילים, או לפחות מנוסים בתחומם.