מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס אקופונקטורה

במידה ואתם מתעניינים להירשם למסגרת של קורס אקופונקטורה, כדאי שתדעו, קודם כל, שזה מונח שמתאר את צמד המלים "דיקור סיני". הלימודים יסחפו אתכם להתוודעות לגישה עתיקה. גישה זו מבוססת על הרפואה הסינית, שמהותה מתבטא בטיפול בשפע של מצבים. טיפול שמוענק באמצעות הפעלה של נקודות מסוימות בגוף האדם, על ידי מחטים קטנות במיוחד. מדובר אודות שיטת טיפול, יש שיאמרו מעט פולשנית, על מנת לגרות מקומות רוויי עצבים של פני העור. המטרה של הטיפול באה לידי ביטוי בהשפעה על תפקודים, רקמות או איברי גוף המטופל. הרשמה לקורס לימוד דיקור סיני תפתח בפניכם צוהר לרכישת ידע בתחום מבוקש זה.

מה תפיקו מלימודי קורס אקופונקטורה?

מיד עם תחילת לימודי קורס אקופונקטורה, תלמדו את הפילוסופיה הסינית, שנמצאת מאחורי הדיקור. זאת תורה שלמה. ונגיד את האמת, ממש לא פשוט ללמוד אותה. יהיה עליכם לשנס מותניים, ולחרוק שיניים. גיוס כל הכוחות והמשאבים להבנתה. הדבר נובע מהסיבה שהפרקטיקה העתיקה מבוססת, בראייה מסורתית, על הרפואה ועל המדע. האמונה העתיקה דוגלת בעובדות שגוף המטופל מלא ומונפש באמצעות כוח שמעניק חיים. כוח שלא ניתן להבחין בו מעין המתבונן. כוח זה מכונה צ'י. כאשר הצ'י זורם כראוי, כי אז המטופל יהיה מסוגל ליהנות מבריאות פיסית, כמו גם נפשית, מיטבית. זרימה שאינה נכונה של הצ'י, תגרום להיווצרות של מחלות. 

מה שיטת הלימודים של מכללת תילתן בלימודי קורס אקופונקטורה?

אנו, במכללת תילתן, מאמינים בהרעפה של כל טוב על הסטודנטים שלנו. אנו מספקים את כל הכלים החיוניים ללמידה של קורס אקופונקטורה. לימודי רפואה סינית לעיתים נשמעים מסובכים בעלי מסלול לימוד ארוך, אך לא נכון הדבר. הקורסים אצלנו מלווים בהספקה של תקצירים מודפסים של תחומי הלימודים, כמו גם של תרשימים מרדיאנים ונקודות של הדיקור הסיני. השיעורים אצלנו מלווים בהמון פרגון והקניה מרבית של עזרי לימוד. במשך השיעורים משתמשים אצלנו במכללה בכל מיני מודלים, לשם המחשה ותרגול של טכניקות טיפול. וכן של אבחונים. מה שנותר לסטודנט זה רק לרצות ולהתמקצע בתחום האקופונקטורה.