מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס מאמני אורח חיים בריא

בזמננו המודרנים קשה מאוד לדעת איך כדאי להרכיב תפריט בריא, מאוזן שישאיר אותנו גם בתחושת שובע וגם ידאג לגופנו. בקורס מאמני אורח חיים בריא נלמד איך לבנות תפריט שיכלול את כל מה שתזונה טבעית יכולה להציע לנו. נלמד אילו מזונות יכולים להשאיר אותנו בריאים לאורך זמן, איך ניתן לבשל מזון השומר על ערכו התזונתי, איך נראה תפריט מזון ובריא, ועוד.

קורס אימון לאורח חיים בריא מועבר בשני אופנים הניתנים לבחירה בתחילתו - או בזום או פרונטלית, לנוחות מירבית וגמישות. כך, גם אנשים עובדים, או המתגוררים רחוק, יוכלו להשתתף בקורס. 

מי יכול להירשם לקורס?

לקורס מאמני אורח חיים בריא יכול להצטרף כל אדם מעל גיל 18 הרואה באורח חיים בריא שליחות, אידאולוגיה ואפשרות להתפרנס מייעוץ לאחרים איך לשפר את אורח חייהם. למשל, רבים מהסטודנטים בקורס לימודי תזונה טבעית הם מאמני כושר, אחיות, ומאמנים אישיים שרוצים להרחיב את סט הכלים שברשותם על מנת לסייע לנועצים שלהם בצורה הטובה ביותר.

תכנית הקורס

בקורס מאמני אורח חיים בריא נסקור אספקטים רבים של תזונה - אבות המזון והנוטריאנטים החשובים לנו ביותר; הדרך בה הגוף מגיב לסוגים שונים של מזון ואבות מזון; מקורות מזון שונים בטבע, תרומתם ונזקיהם האפשריים; כיצד לבנות תפריט בריא, מגוון ומאוזן; איך להתאים את התפריט לפי גילאים ומה חשוב שהתפריט יכיל בכל שלב בחיים; איך ניתן לקיים שגרת ספורט לאתלטים ועדיין לאכול נכון ומאוזן; תרגול מעשי של תשאול תזונתי ובניית תפריט כתנאי לקבלת תעודת יועצ/ת לאורח חיים בריא; ועוד נושאים רבים. 

מוזמנים ליצור קשר ולהעשיר את ידיעותיכם על אורח חיים בריא, לרכוש כלים חדשים וקריטיים על מנת לשפר את איכות חייהם של הנועצים שלכם, וללמוד ממיטב המרצים בארץ באיכות אקדמית ללא פשרות.