מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס נטורופתיה בתל אביב

נטורופתיה מהווה שיטת ריפוי, השייכת לרפואה האלטרנטיבית. זוהי שיטה, המתמקדת בצמחי מרפא ובתכשירים טבעיים. בנטורופתיה השימוש במשאבי הטבע הוא נרחב, וזאת כדי לאזן את גוף האדם, ולהביא להרמוניה בין הנפש לגוף. קורס נטורופתיה בתל אביב הוא קורס אשר נלמד במכללות לרפואה משלימה, באזור המרכז בכלל ובאזור תל אביב בפרט. במכללת תילתן תוכלו להירשם למסלול לימודי נטורופתיה מקיף אשר יכשיר אתכם בצורה מלאה לקראת קבלת תעודה מקצועית בתחום.

הגישה הטיפולית בבסיס קורס נטורופתיה בתל אביב

הגישה הטיפולית הנטורופתית אומרת - שבכל אחד מאתנו קיים כוח ריפוי פנימי, שמסייע לנו לרפא את עצמנו. שימוש בכוח זה, ביחד עם הטבע, יביא את הגוף לאיזון. קורס נטורופתיה בתל אביב הינו קורס שבו לומדים את יסודות השיטה, משאבי הטבע בהם משתמשים לריפוי מחלות, והתאמת סוג המרפא למחלה. בנטורופתיה רווחת האמונה, כי חיזוק מנגנוני הריפוי של גוף האדם תורמים לריפוי מחלות פיזיות ונפשיות.

בקורס נטורופתיה תל אביב תלמדו דרך של הכשרה כדרך חיים

נטורופתיה מתייחסת אל האדם כמקשה אחת, גוף ונפש שזורים אחד בשני. היא פועלת למציאת איזון בדרכים של צמחי מרפא טבעיים, תזונה נכונה ומגע. קורס נטורופתיה בתל אביב מכשיר את הלומדים בו להעניק את הטיפול האלטרנטיבי. הנטורופתיה היא דרך חיים של ממש, מכיוון שהיא מלמדת את המשתמשים בה לתזונה נכונה ואורח חיים בריא. מה שמעניק מראש את הכלים והיכולת של הגוף להתמודד עם כל איום אפשרי של מחלות.

למה הכי כדאי ללמוד במכללת תלתן?

לא מעט מכללות ביססו את מעמדן כמכללות מובילות וטובות בתחום הרפואה האלטרנטיבית. מכללת תילתן הינה מכללה שעומדת במקום מעולה בראש הטבלה, ומובילה ברמת המקצועיות. היא מספקת מענה הולם, ובוגרים מקצועיים שיוצאים מבין שעריה. אחד הקורסים הבולטים ביותר במכללה זו הינו קורס נטורופתיה בתל אביב. למסלול לימודי נטורופתיה שכר לימוד משתלם בהתאם לתמורה שמקבלים במהלך הלמידה והערך המוסף הוא ההתנסות הפרקטית שהתלמידים חווים לקראת היציאה לשוק העבודה בתחום זה. רמת הלימודים במקום גבוה במיוחד, יחס רציני לכל תחומי המקצוע. והחומר הנלמד והמקצועיות נמצאים בהחלט במקום חסרת פשרות.