מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס עיסוי באבנים חמות

מעסים, אשר עברו קורס עיסוי באבנים חמות, יכולים לסייע לכם להירגע. כמו גם להקל על רקמות שנפגעו, או לחלופין על שרירים מתוחים. בעיסוי זה, כמובן, מניחים אבנים חמות וחלקות על כל מני אזורים בגוף, המועדים לפורענות. מדובר אודות אבנים שעשויות מבזלת. הבזלת הינו סוג של סלע וולקני, אשר מסוגל לשמור על החום. בקורס זה תלמדו כל מיני טכניקות של עיסוי. תלמדו איך תוכלו לעזור ללקוחות שלכם בתהליכי זירוז חילוף חומרים, או ניקוז של רעלים. כמו כן, תלמדו איך צריך ללוש את השרירים, באמצעות האבנים החמות. לימודי עיסוי במכללת תילתן יעניקו לכם ארגז כלים של טכניקות וידע עיוני אשר ישמש אתכם גם לאחר הלימודים, בעזרתו תוכלו ללמוד לעומק על שיטות ומטרות הטיפול השונות באבנים חמות.

איזה תחומים נלמדים במסגרת קורס עיסוי באבנים חמות?

קורס עיסוי באבנים חמות מציע מנעד רב של תחומי לימוד. קצרה היריעה מלהכיל את כולם. בכל זאת, נביא לפניכם את החשובים מבניהם. כדלקמן –

  1. בקורס זה לומדים דרכים לשימוש במרכזי אנרגיה, כדי למקסם את הטיפול של אבנים חמות.

  2. לומדים על כל ההיסטוריה והפילוסופיה של מקור שיטת העיסוי הזאת.

  3. בקורס זה לומדים איך צריך ללוש את השרירים, בעזרת האבנים החמות.

  4. לומדים להפעיל את התנועות במרכזי האנרגיה של גוף המטופלים, כלומר – הצ'אקרות. לרבות טאי צ'י, או צ'י קונג.

  5. מבינים, במסגרת לימודים אלו, איפה להעמיד את האבנים החמות, על מנת לשחרר למטופלים סטרס, גם פיסי וגם נפשי.

  6. מקבלים במסגרת הלימודים סטאז' של התנסות והדגמות.

  7. מכיוון שלמעשה מדובר על מקור של עיסוי אינדיאני, שאותו מבצעים בהתאם ליסודות של חיי המתיישבים מהעבר, הלא הם האינדיאנים. אשר מזה שלוש מאות שנה מאזנים את גופם בהיבטי הנפש, הרוח והפיסי – במציאות העכשווית עיסוי זה משתלב עם אבנים חמות. כאשר במסגרת הקורס מתבצעת היכרות עם המסרים שנמצאים בתוך הקלפים האינדיאניים. 

  8. בקורס לומדים כיצד לסדר אבנים לפי הילה.

  9. מלמדים בקורס כיצד לבחור את האבנים. וכמו כן, מהות ההתחברות האנרגטית.

  10. ונסיים עם לימודי הטיפול המלא – לומדים איך לעבוד על כל חלק בגוף האדם.

לסיכום

מכללת תילתן היא מכללה שבה ניתן ללמוד את כל הקורסים בתחום הרפואה המשלימה. ואם נתמקד בקורס של עיסוי באבנים חמות, תלמדו בו כי אבני הבזלת משמשות בתור כלי קיבול של אנרגיות מהטבע. צוות מרצי מכללת תילתן ילמדו אתכם להעניק טיפול שמזרז את חילוף החומרים, או שמשפר את הפעילות הלבבית. וכל זה על ידי מיטב המרצים בארץ. מכללת תילתן היא המכללה המובילה ללימודי עיסוי במרכז והסביבה, צוות המרצים המקצועי והוותיק שלנו ילמד אתכם את כל אבני הבסיס בתחום על מנת שתוכלו להשתלב בתחום עם סיום הלימודים בקלות ובמהירות.