מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס עיסוי משולב

מי שנרשם ללימודי עיסוי, נחשף לכדי הקנייה של ידע מעשי, כמו גם תיאורטי. מדובר אודות ידע שנדרש לשם ביצוע מסז' במטופלים בצורה מקצועית. ביחד עם כל מיני טכניקות עיסוי. בקורס תלמדו ידע בסיסי בהיבט של אנטומיית השלד, גוף האדם והשרירים. בנוסף לכך, בקורס עיסוי תלמדו אודות משמעות המגע, המתיחות. או תנועות של עיסוי. במידה וכבר גמלה החלטה בלבכם להירשם לקורס של עיסוי, אך ההיצע הוא רב. אתם נאלצים להגיע להחלטה מה ללמוד – מסז' שוודי. שיאצו. מסז' רפואי, וכיוצא בזה. לבחור בין שפע רב של מסז'ים זאת משימה בהחלט לא פשוטה. בשל כך אנו ממליצים לכם להירשם ללימודי קורס עיסוי משולב. בקורס זה תלמדו את מרבית שיטות, השכיחות והידועות. תקבלו מצוות המורים בריף קצר על כל שיטת עיסוי, ואתם פשוט תבחרו את מה שאתם הכי מתחברים אליו. קורס עיסוי במכללת תילתן יעניק לכם את כל הידע והניסיון הדרושים להכשרה מקצועית בתחום אשר בסופה תקבלו תעודה ורישיון מעסה בהתאם למסלול הלימודים שבחרתם.

מה הוא בכלל קורס עיסוי משולב?

ישנם הרבה תחומים, שניתן ללמוד במסגרת קורס עיסוי משולב. קורס זה בעצם סוג של השתלמות בכל מיני שיטות של רפואה משלימה. לימודים אלו מתרכזים במגע של כל מיני תחומים, מן הרצון להרחיב את המיומנות של ארגז הכלים. עסקינן אודות שפע של טכניקות טיפוליות, מהמתקדמות ביותר. הכי אפקטיביות והכי נפוצות ונדרשות. בקורס העיסוי המשולב באפשרותכם, כאמור, ללמוד המון תחומים. מומלץ שתצרו קשר מראש עם מוסד לימודים, ותבררו היטב מה הם מציעים בקורס העיסוי המשולב.

התחומים לדוגמה שלומדים במסגרת קורס עיסוי משולב

יש המון תחומים שאפשר להיחשף אליהם בלימודי העיסוי המשולב. כמו בכל החלטה הרת גורל, כדאי שתבקשו כמה שיותר הכוונה מצוות המורים של מקום הלימודים. כנאמר "ידע זה כוח". ככל שתעמיקו בנושא, כך תוכלו להגיע לכדי החלטה מושכלת. על מנת לעזור לכם, להחליט נכון, נדון כעת בכמה שיטות טיפול שאפשר לשלב בתוך קורס עיסוי משולב. כדלקמן - 

  1. הנעה של מפרקים. המטרה של עיסוי זה היא טיפול בכל בעיות המפרקים. בקורס תלמדו כיצד לעזור למטופלים שלכם, באופן הזה שיחושו פחות כאבים. וכן כיצד הם יוכלו להגדיל את טווח התנועה שלהם.

  2. מסז' הוליסטי / מסז' שבדי. מדובר אודות שיטה שרואים בה מכלול אחד מלא. טיפול בהיבט הפיזי והנפשי. כאשר מתייחסים לכל מיני נתונים של מקבל העיסוי. הנתונים, בין השאר, הם המצב הנפשי או הפיסי, מן מצבו האנרגטי של המטופל. התייחסות להיבט של תחום הכושר של המטופל, וכיוצא בכך.

סוף הדיון

לא כל מקום לימודים יציע לכם את אותו קורס עיסוי משולב. מומלץ למצוא מכללה שתתכתב היטב עם מצוינות ומקצועיות. כמו למשל - מכללת תילתן. במכללה זו היעד הניכר מתבטא בכדי הכשרה של מטפלים מן השורה הראשונה. כל זאת נעשה תוך כדי ליווי במשך כל זמן הלימודים. לקורס עיסוי מחיר משתנה בהתאם למכללה ולמסלול הלימודים שבחרתם להירשם אליו, מומלץ לעשות בדיקה מקיפה והשוואת מחירים טרם הרשמה למכללה.