מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס עיסוי רפואי משולב

נראה על פניו, כי בשנים האחרונות מתגברת והולכת הדרישה למסיימי קורס עיסוי רפואי. אדם אשר חווה מיחושים בגופו, הדבר הראשון שהוא עושה זה ללכת לרופא המטפל. משזה ניסה כל שיטת טיפול, בלי הצלחה, לרוב יפנה הרופא המטפל את המטופל לקבלת טיפול אלטרנטיבי. לעומת העבר, כיום הרבה רופאים מצדדים ברפואה המשלימה, ואף מפנים את מטופליהם לקבל טיפול שכזה. קורס עיסוי רפואי יעניק לכם ידע רב וילמד אתכם מגוון טכניקות טיפול להתמודדות עם בעיות רפואיות שונות. מכיוון שהדרישה לקבל עיסוי רפואי כיום כה מתעצמת מדי יום שחולף, שערו בנפשכם עד כמה הדרישה גדולה למסיימי קורס עיסוי רפואי משולב.

מה ההבדלים בין מסיימי קורס עיסוי כללי לבין מסיימי קורס עיסוי רפואי משולב?

למה לכם ללמוד קורס אחרי קורס, "לבזבז" כה הרבה שנים בלימודים. אם אתם פשוט יכולים להירשם ללימודי קורס עיסוי רפואי משולב? קורס שבו תלמדו את כל רזי המקצוע תחת קורת גג אחת. למי מכם שעוד טרם עבר את הקורס של עיסוי רפואי, נסביר. ראשית כל, יש הבדל בין מטפל בעיסוי רפואי, לבין מטפל בעיסוי כללי. במסגרת לימודי העיסוי הרפואי המשולב תוכשרו ותתנסו בשיטות עיסוי מתקדמות ורבות, מה שיאפשר לכם לספק מענה למגוון רב של בעיות, וכמובן של מטופלים. תלמדו איך לטפל בתפקוד או בהגברה של מחזור הדם. כמו גם לרפא פציעות ולפתור בעיות בשינה. טיפולים אלו לרוב ייעשו בהמלצת הרופא הישיר של המטופל שלכם, כאשר התשלום עליהם יתבצע דרך קופת החולים של המטופל. ואילו, במידה ותסיימו לימודי עיסוי כללי, תוך התמחות בתחום ספציפי אחד, בוודאי שלא תעבדו בבתי חולים, כי אם יותר במכוני ספא. כאשר המטרה שתנחה אתכם היא אך ורק לספק שלווה ורוגע למטופלים שלכם. באופן כללי, כמעסים רגילים לא תטפלו במצבים רפואיים, כי אם תתמקדו רק בהפחתת מתחים והרפיות.

התכנים של קורס עיסוי רפואי משולב שתלמדו במכללת תילתן

צוות מכללת תילתן גאה לפתוח בפניכם את שעריו. במסגרת קורס עיסוי רפואי משולב, תלמדו במכללה שלנו הרבה תכנים, ותיגעו בהמון סוגי עיסויים. אמנם יש לא מעט מכללות שמכשירות סטודנטים לעיסוי רפואי בתל אביב, אך טרם ההרשמה חשוב לבדוק את כל הפרטים החשובים בהקשר למסלול הלימודים. חלק מתכני הלימודים אצלנו כוללים, למשל – עיסוי באבנים חמות, אשר מקורו מניו מקסיקו, משבטי האינדיאנים.

עיסויים רפואיים מסייעים בהפחתת כאב ומתח, במיוחד עבור חולי סרטן או פיברומיאלגיה או עבור חולים בהוספיס. עיסוי נשים הרות בשילוב שיטת הנעת מפרקים פסיבית (טרגר). עיסוי איורוודי שיועבר ע"י מורי מגמת האיורוודה במכללה.