מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס פסיכותרפיה במכללת תילתן

ראשית קיומה של השיטה העתיקה של הפסיכותרפיה מימי קדם. מדובר אודות שיטת טיפול שהייתה לשם טיפול מסיבי לחולי נפש, ולסובלים מבעיות רגשיות, כבר מימי יוון העתיקה. הכול אז היה פרוץ, לא מוגדר. מה שהשתנה, עם בואו של אבי הפסיכולוגיה, הלא הוא פרויד. הוא יישם את עקרונות הטיפולים של בני אדם, שהזדקקו לכך. דובר על טכניקות טיפול בהיבט של ניתוחי חלומות, אסוציאציות חופשיות, וכיוצא בכך. אך כמו שכל דבר מתפתח, גם תחום הפסיכותרפיה התפתח. וכיום אפשר למצוא קורס פסיכותרפיה במכללת תילתן. לימודי פסיכותרפיה הוליסטית במכללה תלמד אתכם מגוון טכניקות ליישום בתחום מועשר זה, במהלך הלימודים תקבלו ידע מעשי אך חשוב מכך תתנסו בעצמכם בטכניקות השונות על מנת לצבור ניסיון פיזי בתחום. המכללה מציעה לכם ללמוד כל מיני טכניקות, חוץ מלימודי הליבה התיאורטיים. לרבות – הילינג. או טכניקות מגע. או דמיון מודרך. או תנועה וקול. או לחלופין קלפים טיפוליים. וכולי.

על מה מושם דגש בלימודי קורס פסיכותרפיה במכללת תילתן?

צוות מרצי מכללת תילתן דוגל בעבודה ללא חת, ומקיפה ביותר. הצוות אמון על הכשרת התלמידים, בכל ההיבט של למידת טכניקות והבנה בתיאוריות. אך לא רק. כי אם הוא מתמקד בדרכים לפיתוח האישיות של המטפל באופן כללי, תוך כדי פיתוח אוריינטציה של פסיכותרפיסט הוליסטי, באופן ספציפי. משמעות הנאמר – עסקינן אודות המודע למטופלים ולסביבתם, הבנת גודל החשיבות והמחויבות שלכם כמטפלים, כמעצבי דעה וכאמונים על השינוי בחיי המטופלים. כמו גם, כחלק אינטגרלי בקיומה ובהתנהלותה של החברה הכלל אנושית. התכנית של קורס פסיכותרפיה במכללת תילתן תקנה לכם מעין כרטיס כניסה לעולם עשיר, בו טפח חושף טפחיים. מה שבטוח, שלא יהיה לכם רגע דל, והעניין רק ילך ויתעצם מדי יום. לימודי פסיכותרפיה תל אביב הם המומלצים ביותר לתושבי המרכז שמעוניינים להירשם ללימודים במכללת תילתן, סניף נוסף של המכללה נמצא בחיפה לתושבי הצפון.

כיצד מחלקים את שנות לימודי קורס פסיכותרפיה במכללת תילתן?

קורס פסיכותרפיה במכללת תילתן נחלק על פני שלוש שנים. ומה לומדים בכל שנה? ובכן, מצ"ב הפירוט של הלימודים מהשנה הראשונה ועד לשנה השלישית –

  • בשנה הראשונה, רוכשים ידע תיאורטי, בכל ההיבטים של פסיכופתולוגיה ופסיכולוגיה. תרכשו כלים, שיסייעו לכם לאבחן ולטפל, אל מול הכרה של המרחב הטיפולי. לימודים אלו יספקו לכם הכרה ומיומנויות טיפוליות. תלמדו טכניקות ופרקטיקות, לצד כל מיני תורות טיפול מהתחום של רפואה משלימה. לרבות – טיפול בתנועה או פסיכו קיברנטיקה, וכיוצא בזאת.

  • בשנה השניה, תרחיבו ותעמיקו בכל הקשור ללימודי הליבה. התחום כולל למשל – הבאת נושאי הטיפול לקליניקות אינטגרטיביות. או התנהלות עם טראומה או תרחישים של משבר, וכיצד יש להתמודד עמם. או התנסות מעשית. וכיוצא בזה.

  • בשנה השלישית, יושם דגש על ההכשרה שלכם. הווה אומר – תעמיקו בלימודי קליניקות אינטגרטיביות שוב. או תלמדו אודות פסיכודרמה פרטנית, כמו גם על פרחי באך. וכיוצא בכך.