מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס צמחי מרפא מומלץ

חושבים על לימודי נטורופתיה? כיום כבר ברור שהרפואה המודרנית, אמנם בעלת הישגים גדולים במגוון תחומים, מגיעה עם מגבלות ומחירים. תרופות רבות מגיעות עם תופעות לוואי חמורות, לטווח קצר וארוך, ולעיתים פוגעות באדם יותר מאשר עוזרות לו. האדם המודרני ניסה לרפא את עצמו מתחלואים ובדרך יצר תחלואים חדשים דרך שימוש מופרז בכימיקלים סינתטיים שלעיתים פגיעתם לא מתגלה אלא לאחר שנים רבות. לכן נדרש קורס אימון לאורח חיים בריא מומלץ המאפשר להביא ריפוי לאדם ממקור אחר.

מדוע אנו צריכים צמחי מרפא?

צמחי מרפא מוכרים לאדם משחר ההיסטוריה. האדם הקדמון למד את סביבתו, הכיר כל צמח וצמח וסגולותיו הרפואיות, וריפא תחלואים שונים ומגוונים בעזרת תהליכי מיצוי מסורתיים. רבים מצמחים אלו נפוצים מאוד סביבנו, ובעוד שהאדם המודרני זנח את השימוש בהם, האדם הקדמון הכיר את התרומה העצומה שלהם לבריאותו. 

בקורס צמחי מרפא מומלץ אנו לומדים לעומק על אותם צמחים, סגולותיהם, הייעוד של כל צמח, אילו תחלואים יש ביכולתו לרפא, ודרכים למצות את החומרים הפעילים באותו צמח. אנו לומדים להבחין באילו מקרים נרצה להשתמש בצמח כזה או אחר, או בשילובים של צמחים, כדי למקסם את התרומה הרפואית של הטיפול.

האם צריך לזנוח את הרפואה המודרנית?

התשובה היא לא. בקורס לאכילה רגשית מומלץ אנו לומדים לאזן בין הצורך להשתמש ביתרונות של הרפואה המודרנית, ומכירים בכך שצמחי מרפא יכולים לסייע במקומות שהרפואה המודרנית נכשלת. בנוסף, אין סתירה בין שתי האסכולות ושילוב בין טיפול מודרני לטיפול בצמחי מרפא יכול להיות בעל תועלת עצומה, כל עוד נעשה באחריות ובתיאום בין מספקי הטיפול.

מוזמנים ליצור קשר ולהצטרף למשפחת תילתן, ללמוד מהמרצים הטובים בארץ תחום הצובר יותר ויותר תאוצה, ולהרחיב ידיעותיכם על דרכי ריפוי מסורתיות באמצעות צמחי מרפא.