מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס רפלקסולוגיה בכיר

כשמדברים על קורס רפלקסולוגיה בכיר, מדברים על מסלול המתחיל מקורס רפלקסולוגיה כפי שכולכם מכירים. הרפלקסולוגיה עצמה היא תחום טיפולי שניתן לראות אותו כרפואה משלימה, או אלטרנטיבית. מדובר על תחום טיפולי הכולל שיטות אבחון וטיפול, שבבסיסן ההשקפה שניתן לזהות מצבו של אדם לפי המשתקף בכפות ידיו וכפות רגליו. על פי כן, משתתפי הקורס לומדים לעסות וללחוץ באופן מבוקר ונקודתי על האזורים השונים בכפות הרגליים וכפות הידיים. זאת כדי לאבחן ולתת טיפול לרבדים השונים במערכת, שאלו משקפים.

מה עושים במסגרת קורס רפלקסולוגיה בכיר

משתתפי קורס רפלקסולוגיה בכיר למדים לאבחן תופעות שונות בכפות הידיים וכפות הרגליים ובכך ללמוד על כל מיני איזונים או חוסר איזונים במערכת, וכדרך כך להשפיע לטובה על האיזון הפנימי. ניתן להשתמש ברפלקסולוגיה כדי לתמוך את הריפוי הטבעי של הגוף, מתוך הבנה שהגוף הוא זה שמרפא את עצמו. על פי כן, הרפלקסולוגיה עוזרת ותומכת בכך.

מה ייחודי בקורס רפלקסולוגיה בכיר

קורס רפלקסולוגיה בכיר הוא חוליה בשרשרת של הכשרת מטפלים ברפלקסולוגיה. מדובר בקורס מתקדם המניח שהמשתתף בו עבר אי אילו הכשרות קודמות בתחום לימודי זה. באופן כללי, הלימודים נפרסים על פני מספר שנים ובמהלכם משתתפי הקרס למדים גישות רפלקסולוגיות שונות. משתתפי הקורס זוכים ללמוד על המפה רפלקסולוגית , על שיטות האבחון ברובד הפיזי, האישיותי והרגשי. ואף שיטות טיפול נוספות. זאת במטרה לדייק את הטיפול למטופל ברגע נתון, מתוך ראייה שלמה וצלולה.

קורס רפלקסולוגיה בכיר במכללת תילתן

במקרים רבים, קורס רפלקסולוגיה בכיר מהווה את החולייה השנייה בשרשרת ההכשרתית. כאשר הראשונה היא "מוסמך", השנייה היא "בכיר", והשלישית היא "בכיר מתקדם". זה מאוד תלוי באופן בו מוסד הלימודים מגדיר זאת. מכללת תילתן מכשירה את תלמידה גם כדרך קורסי רפלקסולוגיה בכירים, כדרך הגישות השונות בתחום. המיוחד במכללה, הוא ניסיונם האישי של המרצים בתחום הרצאתם. עניין זה יכול לתרום ולהעשיר את תהליך הלמידה. בעוד כל כיתת לימוד מצוידת ומאובזרת באופן הולם לנושא הנלמד.