מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס רפלקסולוגיה של הפנים

בדיון נוקב על מהות קורס רפלקסולוגיה של הפנים, צריך להבין כי הרפואה הסינית המסורתית רואה את הפנים כמיקרו מערכת של האיברים הפנימיים. ביחד עם כל מיני חלקי גוף אחרים. המוטיב שעומד מאחורי כל מהות הלימודים הללו מתבטא שקיימות נקודות מרידיאן, אשר משתלבות עם איברים שונים בגוף האדם. בקורס רפלקסולוגיה מסוג זה נלמד על כל מונחי היסוד ושיטות הטיפול השונות שיכולות לסייע למטופלים שלכם, כמו כן נעשה שימוש עם הנקודות המתאימות האלו לשם ריפוי. באופן המסורתי, שימשה שיטת טיפול זאת לשם אבחון והבאה של הגוף לכדי איזון. כמו כן, קיימות נקודות דיקור בפנים, שאפשר לעשות בהן שימוש למטרות דיקור. במאמר זה נבין לעומק איפה הכי כדאי ללמוד את הקורס הזה, כמו גם נדבר על "היום שאחרי" סיום הלימודים.

איפה כדאי ללמוד קורס רפלקסולוגיה של הפנים?

מכיוון שהלימודים של רפלקסולוגית הפנים מורכבים למדי, תהיו חייבים למצוא מקום לימודים שידריך אתכם בצורה הכי מקצועית ומקיפה. מקום לימודים שיכשיר אתכם "לחיים האמתיים". אז כמה טוב שהגעתם לאתר שלנו. אם יש משהו שאנו מעולים בו, במכללת תילתן, זה לימודים מקיפים וממוקדי מטרה. כמו גם הכשרה מעשית עם סיום הלימודים. להבדיל ממקומות לימוד אחרים, אצלנו לא תתבקשו לעבור קורס של "זבנג וגמרנו". דהיינו – קורס של מפגש אחד או של כמה שעות ספורות. אנו נספק לכם קורס מורחב, עם כמות נכבדה של שעות לימודים. התעודה שתקבלו אצלנו מוכרת בכל מקום. והמורים שלכם הינם עם רקורד עשיר בתחום, וממש מלח הארץ.

האם עם תום קורס רפלקסולוגיה של הפנים תהיו כשירים ומוכנים לקבל מטופלים?

אומנם ייקח לכם קצת זמן להסתגל ולהתמקצע, אבל אכן, בתום לימודי קורס רפלקסולוגיה של הפנים תהיו כשירים לקבל מטופלים. בתור מטפלים בשיטה זאת, תוכלו גם לאבחן לפי עור הפנים. התהליך קשור ליצירת תחושות בעור הפנים, במקביל לעשיית שימוש בכלים ספציפיים. ולאחר מכן, קבלת משוב מהמטופלים באיזה אזורים הם חשים יותר רגישות, ובאיזה לאו. שימו לב, ללימודי רפלקסולוגיה מחיר משתנה בין מכללה למכללה בהתאם למסלול הלימודים ואורך הקורס שבחרתם - כדאי לעשות סקר מקיף ולמצוא עבורכם את המכללה המתאימה ביותר.