מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס תזונה קצר

עולם התזונה הוא עולם רחב המתפתח ונוגע לכל אחד ואחד. לכל אחד סוג תזונה משלו, דרישות שונות של הגוף ושל אורח החיים. אם גם לכם נושא זה נשמע מעניין, תוכלו למצוא במכללת תילתן, מכללה לרפואה משלימה קורס תזונה קצר. נושא התזונה הוא נרחב וכדי להעמיק את הידע ולהבין אותו לעומק, צריך ללמוד אותו על מנת לדעת להתאים את התזונה לאדם הספיציפי מאחר ולכל אדם סוג אחר של תזונה. 

קורס תזונה קצר

מדוע קורס תזונה קצר

כפי שציינו שלכל אדם סוג תזונה אחרת וחשוב ללמוד ולהעמיק בנושא לעומק על מנת להכיר את המגוון הרחב של סוגי התזונה, במכללת תילתן תוכלו למצוא קורס תזונה קצר. בקורס זה תוכלו לקבל את הידע החשוב על מנת להכיר את הבעיות והשאלות הקיימות בנוגע לתזונה ואת הכלים כדי להתמודד איתם ולתת מענה מקצועי ביותר. את הידע הנדרש כדי להצליח בתחום התזונה תוכלו למצוא בקורס תזונה קצר בזמן הקצר ביותר ובצורה המקצועית ביותר.

לימודים במכללת תילתן

מכללת תילתן היא מכללה ללימודי רפואה משלימה ומהמובילות בתחום. למכללה ותק של עשרים שנה בתחום הרפואה המשלימה והיא נוסדה על ידי ד''ר מ. יעקובסון. כיום רפואה משלימה אינה נחשבת ככלי עזר בעולם הרפואה אלה כדרך טיפול וריפוי. במכללת תילתן מועברים קורסים רבים ומסלולי לימוד שונים שמטרתם לתת את הידע הנדרש בכדי להשתלב בתחום הרפואה המשלימה, בין הקורסים הקיימים ניתן למצוא את קורס תזונה נכונה שבסופו תקבלו את הידע הנדרש בזמן הקצר ביותר וברמה הטובה ביותר. למכללת תילתן צוות מרצים מהמובילים בארץ ולמכללה כיתות לימוד חדשניות שמאפשרות לסטודנטים ללמוד בסביבת למידה מסודרת ומאורגנת. במכללת תילתן שמים להם את המטרה להעביר את הלומדים הכשרה מקצועית ומקיפה.