מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

תנאי הקבלה ללימודי פסיכותרפיה

לימודי הפסיכותרפיה מכשירים אתכם לזהות דפוסי חשיבה שליליים, כמו גם דפוסי התנהגות הרסנית. מקבלים את הכלים ללמד את המטופלים כל מיני אסטרטגיות להימנע מכל אותם דפוסים. דפוסי התנהגות שליליים עשויים לעורר טריגרים. ואף נסיבות חיצוניות, אשר אמונים על התעוררות של רגשות שאינם נעימות. היכולת שתרכשו בלימודים אלו עוזרת למטופלים שלכם בהבחנה מתי הטריגרים מופעלים, ואיך מייצרים שליטה בתגובות שלהם. באשר לשאלה – מהם תנאי הקבלה ללימודי פסיכותרפיה? נספר כי יש מכללות לרפואה משלימה שדורשות שתהיו עובדים סוציאליים. או בעלי תואר שני בתחום טיפולי. כדוגמת – מטפלים באומנויות. פסיכיאטרים, או פסיכולוגים. מקומות לימודים אחרים, כדוגמת מכללת תילתן, תמיד מוכנים ללכת לקראתכם. ללימודי פסיכותרפיה תנאי קבלה משתנים בין מוסד למוסד, אך בכל זאת אנו שוקלים לקבל אל שורותינו מועמדים מכל מיני תחומי טיפול. אצלנו מקפידים על ביצוע מעבר ראיון אישי. ויש מקומות לימוד שבהם מצפים מהסטודנטים שיעברו טיפול פסיכותרפי דינמי, לפני תחילת הלימודים. וזאת באמצעות מטפל שמוכר באמצעות צוות תכנית הלימודים.

האם תנאי הקבלה ללימודי פסיכותרפיה מחייבים השתתפות פעילה?

כולם בוודאי מודעים לעובדה, כי טיפולי פסיכותרפיה מעודדים יחסים בין אישיים בריאים. הם הכרחיים לבריאות הנפשית של המטופלים. לימודי הפסיכותרפיה מכשירים אתכם לתת כלים למטופלים, על מנת לשפר את יכולות התקשורת שלהם. כמו גם לפתור קונפליקטים באופן מושכל, עם הטיפול האינטנסיבי. וכן במסגרת מערכות יחסים עם קרובי המשפחה וחברים טובים, שעשויים להתחזק. ובאשר לחשיבות של תנאי הקבלה ללימודי פסיכותרפיה, יש מקומות לימוד שבהם מבקשים התחייבות, כחלק מן דרישות הקבלה ללימודי וההכשרה, להיות פעילים. הווה אומר – לקחת חלק פעיל בהדרכות ובשיעורים, תוך כדי השתלבות במקום עבודה שיש בו טיפולים דינמיים לתקופה ממושכת.

האם תנאי הקבלה ללימודי פסיכותרפיה קשים מדי?

לימודי פסיכותרפיה מעניקים לכם את הכלים לסייע למטופלים להתמודד עם לחצים. להגיב באופן אפקטיבי, ושאינו מסכן את עצמם. תעזרו להם להמיר את התגובות השליליות שלהם עם מנגנוני התמודדות חיוביים ובריאים יותר. תוך כדי תמיכה בהם לנהל נכונה את הרגשות שלהם. ולהמשיך להיות פרודוקטיביים יותר. לימודי פסיכותרפיה הוליסטית במכללת תילתן הם המקיפים והמפורטים ביותר בתחום, בהם תתנסו הן בפן העיוני והן בפן המעשי. נשאלת השאלה – מה הם תנאי הקבלה ללימודי פסיכותרפיה? בחנו כל מיני מוסדות לימודים. ברובם יש את אותם תנאי קבלה. אך מצאנו מקומות שיותר מקשים. מקומות לימוד שמבקשים לפחות תואר שני רלוונטי ממוסד לימודים להשכלה גבוהה מוכר. עם ציון ממוצע של מינימום שמונים. וכן ניסיון של לפחות שנתיים בעבודה עם אופי טיפולי עם בני אדם.