מכללת תילתן

לימודי רפואה משלימה

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

עיסוי איורוודה

גולשים יקרים, נכון להיום קורס עיסוי אירוודה אינו מתקיים במכללה. אנא לחצו כאן כדי לצפות במגוון הקורסים שתוכלו ללמוד אצלנו כרגע.

מהו העיסוי האיורוודי?

האיורוודה היא רפואה טבעית עתיקה שמקורה בהודו , משמעות השם איורוודה הינה תורת החיים הארוכים.  שיטת רפואה עתיקה זאת רלוונטית לחיינו היום ומטפלת בכל תחומי החיים לשימור הבריאות וריפוי ממחלות באמצעות: תזונה, צמחי מרפא, עיסוי , וניקוי רעלים.

 

העיסוי האיורוודי הינו כלי טיפולי חשוב ברפואה האיורוודית,  הוא טיפול לכל הגוף או לחלקים ממנו הנעשה באופן מסורתי עם שמן שומשום חם או שמנים רפואיים מצמחי מרפא. 

העיסוי האיורוודי מומלץ כטיפול תחזוקה שגרתי לשמירה על איזון בריאותי גופני ונפשי או כטיפול הכנה לניקוי רעלים מהגוף.     העיסוי האיורוודי מרגיע, מפיג כאבים, מסכך מפרקים, משחרר שרירים תפוסים ,עוזר בפינוי רעלים מהגוף, משפר את מרקם העור ותורם לתפקוד תקין של כל מערכות הגוף.  

 

במהלך הקורס נכיר מושגי יסוד ברפואת האיורוודה. נלמד את תנועות העיסוי, נלמד על שמני הבסיס ורקיחות איורוודיות ייחודיות עם צמחי מרפא .

 "אבייהנגה" - עיסוי עם שמן חם על כל הגוף לאורך ערוצי האנרגיה, איזון מרכזי האנרגיה המרכזיים בגוף, פתיחת הלב, נשימות, מדיטציה .

"שיווהדראה" – ניסוך שמן על העין השלישית 

"אודברטנם" – ניקוי רעלים עם שקיות צמחים בהכנה עצמית בקורס , פיליניג לכל הגוף בשימוש עיסוי יבש עם אבקות מצמחי מרפא.

משך הקורס : 6 מפגשים שבועיים של 4 שעות אקדמיות כל אחד.
בין השעות: