מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס אירידולוגיה

ביטוי עתיק של חכמי קדם אומר כי "העיניים הן הראי של הגוף והנפש,דרך העיניים ניתן לחשוף את כל סודות האדם". האירידולוגיה היא שיטת אבחון עתיקה ע"פ קשתית העין המאפשרת לזהות את מצבו הגופני והנפשי של האדם.
תאריך פתיחה
תאריך פתיחה
09/11/2021
מטרת הלימודים
מטרת הלימודים
בעזרת האירידולוגיה ניתן לאמוד בצורה מעמיקה את מצבו הגופני של האדם ,להבין את המקור לחולשה גופנית או הצטברות הרעלים ברקמות,לזהות נטיות תורשתיות שקיבל האדם מהוריו,לאמוד כישורים מנטאליים ופוטנציאל אישי ולהתאים את הטיפול המקיף ביותר לאדם.
קהל יעד
קהל יעד
למטפלים מכל התחומים ולקהל הרחב
תכנית הלימודים
תכנית הלימודים
אירידולוגיה- הינה שיטת אבחון המבוססת על תכונות גלגל העין קביעת מצבי בריאות וחולי. קשתית העין של כל אדם הינה מיוחדת במינה, התבנית שלה אישית ומשקפת את אישיותו ומצבו הנפשי של האדם. על פי הסימנים עליה ניתן לזהות מראש את מקור והסיבה למחלות מסוימות. האבחון האירידולוגי בימינו משמש כעזר לרופאים קונבנציונאליים והוליסטיים כאחד, המזהים בעזרתו חולשות פיסיות, רגשיות ותורשתיות בגוף האדם
נושאי הלימוד בקורס
נושאי הלימוד בקורס
אירידולוגיה – יתרונות, אקלים ומבנה גנטי, מבנה גנטי לימפטי, מערכת החסון – אנטומיה מערכת החסון – סימנים, אבחון וטיפול בסיסי, מערכת הפרשה, מבנה גנטי ראומטי חומצה – בסיס מזון ונטיות מולדות, מערכת הנשימה – מבנה גנטי שחפתי מערכת קרדיו וסקולארית – מבנה גנטי קארדיאק, מערכת העיכול, מבנה גנטי – גאסטרו, ביליארי, המטוגני, מערכת העצבים המרכזית, מבנה גנטי רגשי, עין מעורבת, מבנה גנטי – פרום כרומטוז כבד – סימנים, נטיות, לבלב – שתי שיטות, מערכת עצבים אוטונומית, מבנה גנטי סימפטטי – פאראסימפטטי, אנטומיה של גלגל העין, אישונים – טראומות, נטיות, רעלים ודטוקסיפיקציה סימנים מיוחדים, צילומי עיניים, עבודה מעשית.
משך הלימודים
משך הלימודים
28 מפגשים, כל מפגש בן 4 ש"ל. קורס חובה: אנטומיה פיזיולוגיה.