מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס הכשרת מנחי הורים בעידן המודרני - המסלולים הקרובים בתפוסה מלאה. אנא חייגו אלינו להרשמה למסלולים חדשים.

תאריך פתיחה
תאריך פתיחה
01/11/2017
מטרת הלימודים
מטרת הלימודים
בקורס זה מציע אוריינטציה מודרנית, תואמת תקופה וזמן, נציג בו שיטות רבות ומגוונות, כיצד לסייע להורים לשמור על סמכותם ויחד עם זאת לאפשר להם לבנות מערכת יחסים חיובית, אוהבת ומקרבת, הן עם הילדים והן עם בני הזוג.
קהל יעד
קהל יעד
הקורס מיועד למי שיש בו רצון להנחות הורים ולהראות להם את הדרך, להורים, אנשי חינוך ומטפלים, או לכל מי שרואה בילד עולם ומלואו! ויודע שבחינוך אין נוסחאות קסם וקיצורי דרך... אלא עקביות, שיטתיות וגמישות, על מנת למקסם את יכולות הילד וחוזקותיו ולהכינו לחיים, מתוך מקום של הנהגה הורית שלווה ובטוחה.
תכנית הלימודים
תכנית הלימודים
להכשיר מנחים המסוגלים ליצוק השראה ולהנחות את ההורה להנאה מתפקיד חשוב זה, שהרי בתקופה זו של שינויים חברתיים גדולים, הורים רבים מוצאים עצמם מתנהלים במציאות משפחתית שונה מאד מזו שחלמו עליה... בעודם מנסים לתקן את עוולות ילדותם הם, באמצעות ילדיהם. אם כך, בקורס זה נלמד להעצים את ההורה מחד ולפתח מיומנויות הוריות מאידך.
נושאי הלימוד בקורס
נושאי הלימוד בקורס
בקורס זה נלמד שיטות רבות ומגוונות כיצד להנחות את ההורה, כך שיצליח לשמור על סמכותו ההורית ויחד עם זאת יוכל לבנות מערכת יחסים חיובית, אוהבת ומקרבת עם ילדיו.
תיפגשו בקורס זה מושגים חדשים ודרכים יצירתיות להשפעה על הילד ועל המשפחה, עידוד, תמיכה, אתגור ועוד טכניקות לבניית יחסים מיטיבים.
משך הלימודים
משך הלימודים

הקורס בנוי מ-24 מפגשים, 3 שעות אקדמיות כל מפגש במהלך שנה אקדמית מלאה

מנחה: רויטל אביב