מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

אכילה רגשית איך מתמודדים איתה

בשנים האחרונות זה כבר ברור יותר מאי פעם שכל מה שקשור לאכילה לא באמת קשור רק לתזונה. כלומר, הבעיה העונה לשם השמנת יתר הינה בעיה כלל עולמית וזה אומר שלא רק האמריקאית סובלים ממנה. יתרה מכך, יש לא מעט אנשים שאוכלים אכילה רגשית, בין אם זה בגלל שהם מרגישים בודדים, עצובים או משועממים. מדובר על תופעה עד כדי כך נרחבת, כך שברור מדוע יש גם קורסים שעוסקים בתחום הזה ומלמדים כיצד ניתן לסייע לאותם אנשים שאוכלים אכילה רגשית. לצמחי מרפא יתרונות רבים בהתמודדות עם אכילה ריגשית.

בואו ללמוד מקצוע טיפולי מעניין

במידה וגם אתם, כמו לא מעט אנשים אחרים, מרגישים שהשליחות שלכם היא לטפל באחרים, כדאי שתדעו שגם בתחום הזה תוכלו ללמוד ולעזור. כאשר מדברים על קורסים שעוסקים באכילה רגשית מדברים על קורסים שמלמדים, כמובן, את הדרך הנכונה להתמודד עם העניין. לכן, אם אתם רוצים להיפגש עם אותם אנשים שסובלים מאכילה רגשית ולעזור להם, בהחלט כדאי שתירשמו עוד היום לקורס בתחום הזה. הלימודים מעניינים וכוללים נגיעה בנושאים שונים כמו פסיכולוגיה, תזונה מעוד, מה שאומר שאחרי קורס כזה תצאו עם ידע נרחב ביותר.

איפה באמת כדאי ללמוד את התחום הזה?

יש לכם דילמה לגבי השאלה איפה אפשר ללמוד לימודי אכילה רגשית? רוצים להבטיח שאתם לומדים במקום שבו כל דקה שאתם משקיעים תהיה מנוצלת בצורה מושלמת? אם כך, אתם צודקים. יש היום, לצערנו הרב, יותר מידי מכללות שבהן הלימודים לא באמת ברמה גבוהה. לכן אנחנו ממליצים לכם לעצור ולבדוק לאן אתם פונים, כי אם אתם משלמים מגיע לכם לקבל תמורה מלאה. אנחנו במכללת תילתן מציעים לכם שילוב בין קורסים מעניינים, רמה גבוהה ומחירים נוחים, אז למה שלא תצרו עמנו קשר כבר בימים אלו? עשיית מדיטציה באופן קבוע בהחלט יכולה לעזור, בואו להיות מדריכי מדיטציה.