מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

טיפול בטראומה דרך הגוף

לצערנו הרב טראומות הן חלק מהחיים של לא מעט אנשים והן יכולות להתרחש בגלל סיבות שונות. יש גם לא מעט מצבים בחיים ושלבים שבהם אנחנו עלולים לסבול מטראומות שונות, בין אם זה בילדות, בשירות הצבאי או בכל מסגרת אחרת. טראומה מוסיפה משקל כבד לחייו של האדם שסובל ממנה ולכן נשאלת השאלה מה באמת אפשר לעשות בנידון. האם נגזר על האדם שסובל מטראומה לחיות בצילה תמיד? התשובה היא כמובן לא. היום יש לא מעט שיטות של טיפול בטראומה דרך הגוף, על ידי תנועה ואפילו במסגרת טיפולים פסיכולוגיים שונים. לכן, אם גם אתם מעוניינים לעזור לאנשים שסובלים מטראומות כאלה ואחרות, למה שלא תלמדו את התחום הזה ברצינות? ישנן מגווןשיטות טיפול בטראומה ואנו מלמדים אותן במכללה שלנו. 

ללמוד במקום הכי טוב שיש היום בארץ

אין ספק שמי שרוצה ללמוד על טיפול בטראומה דרך הגוף מחפש את המקום הטוב ביותר ללימודים כאלה, וזה לא חיפוש פשוט. יש היום מגוון רחב של מקומות שבהם ניתן יהיה ללמוד את התחום הזה ולכן נשאלת השאלה – איפה תקבלו את הטוב ביותר? ואיפה תוכלו לדעת שאתם מעניקים לעצמכם הזדמנות ללמוד מהטובים ביותר ובצורה מעמיקה? המכללה שאליה אתם פונים צריכה להיות וותיקה, מוכרת וכזאת שיש לה הרבה המלצות כי זה מה שיגדיל את הסיכוי שתצאו מרוצים.

מכללת תילתן – מקום שאתם חייבים להכיר

רוצים ללמוד על טיפול בטראומה בשיטות שונות? מעוניינים להעניק לאחרים סיוע בצורה הטובה ביותר? אם כך, אנחנו במכללת תילתן מזמינים אתכם לפנות אלינו. אצלנו תקבלו תמורה מלאה למחיר שאתם משלמים על הקורסים השונים ואצלנו תוכלו גם לדעת שאתם יוצאים עם כלים מקצועיים לכל דבר. מיד אחרי הלימודים תוכלו להתחיל לסייע לאנשים שסובלים מטראומות שונות, אז למה לדחות את ההרשמה שלכם ללימודים? בואו למכללה שלנו והיפגשו עם יועצי הלימודים המובילים שלנו למידע נוסף.