מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

טיפול לימוד

מאז שאתה זוכר את עצמך התחום הטיפולי משך אותך? אתה נמצא עכשיו בשלב החשוב הזה בחיים שבו אתה מנסה לבחור מה ללמוד? אם כך, ברור מדוע הנושא של טיפול לימוד מעניין אותך. לא קל לדעת מראש האם תהיה מטפל נהדר או לא, אך מה שבטוח זה שאם אתה מרגיש שזו השליחות שלך, אתה צריך ללכת עם הלב. כדאי לדעת שהיום יש הרבה מאוד דרכים להיות מטפל, שכן פסיכולוגיה זו כבר מזמן לא האפשרות היחידה. היום אתה יכול להיות מטפל בתנועה, מטפל הוליסטי או מטפל באינספור דרכים אחרות, כך שהשמיים הם הגבול בתחום הטיפול המודרני.

מדוע כדאי ללמוד את התחום ברצינות?

ראשית, פשוט כי יש תחרות ואם אתה רוצה לעמוד בקצב, אתה חייב תעודה שמעידה על הידיעות שלך. שנית, יש לא מעט מקומות עבודה שפשוט לא יקבלו אותך לעבודה אם לא תהיה לך תעודת סיום לימודים. בנוסף לכל אלה, כמובן שכדאי יהיה ללמוד את תחום הטיפול שמעניין אותך כי זו הדרך הכי טובה שיש להבטיח שתקבל את הידע שלו אתה זקוק. קשה מאוד להתחיל לעזור לאנשים רק על סמך אינטואיציה ולכן יש משמעות ללימודים מקצועיים, ועדיף שהם גם יהיו ברמה הכי גבוהה שיש.

כמה עולים הלימודים?

כאשר מדברים על טיפול לימוד זה טבעי שתרצה לדעת גם כמה זה עולה, כי אומנם הלימודים הם המקפצה לעתיד המקצועי שלך, אך האם זה אומר שחובה לשלם עליהם הון עתק? התשובה היא כמובן לא. אנחנו במכללת תילתן מביאים לך את האפשרות לבחור בין אינספור קורסים שעוסקים בתחום הטיפולי וכולם במחירים נהדרים, אז למה לחשוב פעמיים? פנה אלינו, הירשם ללימודים ותראה שלא תצטער על כך בעתיד.