מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

טיפול רגשי לימודים

מחפשים את התחום שתוכלו ללמוד ואח"כ לעבוד בו לפרנסתכם? רוצים ליהנות מעבודה עם שליחות? מעוניינים להרגיש שאתם תורמים לכל מי שפונה אליכם ושאתם באמת יכולים לעזור לכולם? אם כך, ברור מדוע תחום כמו טיפול רגשי  מעניין אתכם. בשנים האחרונות הטיפול הרגשי הפך להיות מאוד מקובל, וזה נכון בין אם מדובר על ילדים שצריכים ורוצים לעבור טיפול כזה ובין אם מדובר על אנשים מבוגרים. לכן אתם בהחלט יכולים להיות בטוחים שאם תהיו טובים במקצוע שלכם – לא תחסר לכם עבודה.לימודי טיפול רגשי מעניינים אתכם? פנו אלינו. 

מקום מקצועי ללימודים מהסוג הזה

יש לכם התלבטות איפה תוכלו ללמוד את התחום? רוצים לדעת שבחרתם במכללה טובה ומקצועית? אם כך, ברור מדוע אתם לא לגמרי בטוחים לגבי הבחירה. העניין הוא שכיוון שהטיפול הרגשי זוכה להצלחה רבה כל כך בשנים האחרונות, טבעי שגם ניתן יהיה ללמוד אותו בלא מעט מקומות. עם זאת, האם בכל מכללה תפגשו מרצים מספיק טובים? והאם בכל מכללה הסילבוס של הלימודים יהיה מספיק מעניין? התשובה היא כמובן לא. לכן שווה שתבדקו איפה אתם עומדים ללמוד קורס כזה כי אין ספק שמגיע לכם לקבל תמורה מלאה על ההשקעה שלכם. ניתן ללמוד אצלנו לימודיטיפול רגשי למבוגרים ולילדים. 

כמה עולים לימודים כאלה?

הדילמה האמיתית שלכם היא כמה הגיוני להשקיע בקורס בתחום הטיפול הרגשי? רוצים לדעת שאתם מקבלים תמורה מלאה מבלי שזה עולה לכם הון עתק? אם כך, כמובן שאפשר להבין גם את הרצון הזה. זו עוד סיבה טובה שבגללה, בין אם אתם חושבים על קורס בטיפול רגשי ובין אם אתם רוצים ללמוד כל תחום טיפולי אחר, לנו במכללת תילתן יש מה להציע לכם. פנו אלינו עוד היום ותראו שתמיד תקבלו אצלנו הצעות מחיר משתלמות במיוחד. אנו מזמינים אתכם לפגישה עם יועצי הלימודים שלנו במכללה.