מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי אוסטאופתיה מחיר

כשנחפש אחר לימודי אוסטאופתיה מחיר יהיה אחד מן הפרמטרים אותו נבדוק, בדומה כנראה לכל מוצר אותו נרצה לרכוש. ישנו שוק שלם של קורסים ומוסדות ללימודי תחום הטיפול, ומעטים האנשים שבודקים לעומק את הענפים השונים ומבררים איזה מהם מתאים יותר עבורם. מרפלקסולוגיה, דרך הרבליזם, רייקי, קינסיולוגיה ועוד עשרות רבות של תחומים שונים, וזה כשאנחנו מתייחסים רק לרפואה האלטרנטיבית. אל מול אלו עומדות הרוקחות המערבית, רפואה, פיזיותרפיה, פסיכואנליזה ועוד.

אוסטאופתיה ברחבי העולם

מי שכן בירר בין התחומים השונים, ואכן החליט שהוא מוכן להתמקצע באחד מן התחומים המורכבים ביותר, הלוא הוא אוסטאופתיה, חשוב שיזכור שלימודי אוסטאופתיה ברמה גבוהה אורכים הרבה זמן, ושעלותם לא מן הנמוכות. אך עם זאת, מדובר היום באחד מן התחומים הפופולריים ביותר בעולם הטיפול הפיזיולוגי והנפשי, ואוסטאופתים מחזיקים היום בקריירות מצוינות בקליניקות הטיפול, בבתי אבות, בתי חולים ומרפאות הקופות השונות. על אף היותה של האוסטאופתיה "צעירה" יחסית, מתוקף היותה שיטת טיפול הקיימת רק כמאה וחמישים שנה, במהלך המאה העשרים הגישה תפסה תאוצה והתפשטה מארה"ב, דרך אירופה ולרחבי העולם. ניתן למצוא היום את כמה ממרכזי הלימוד הגדולים בארה"ב, בגרמניה, צרפת ובריטניה, בשילובים שונים עם לימודי ספורט, רפואה, פסיכותרפיה ועוד. אוסטאופתים מומחים מפתחים את הענף בעצמם וממזגים אותו עם תחומי טיפול שונים, וניתן לראות שילובים רבים עם לימודי תזונה, או טיפול תודעתי.

לימודי אוסטאופתיה מחיר

בית הספר לאוסטאופתיה קוסמן הוא בית הספר המוביל והמקצועי בישראל ללימודי אוסטאופתיה. הלימודים, ובהתאמה המחיר, לא מתפשרים על איכות המטפלים היוצאים תחת בית הספר, וכל המשאבים מושקעים בהכשרה האיכותית ביותר עם כמות שעות הסטאז' הגדולה ביותר. הלימודים בקוסמן נעשים בשיתוף עם מכללת תילתן לרפואה משלימה, ומאפשרים לסטודנטים להתמקצע בתחומים שונים מן הרפואה ההוליסטית