מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי אוסטאופתיה תל אביב

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בהבנה החברתית והמוסדית למושג גוף-נפש, והמודעות כלפי הקשרים שבין בעיות פיזיולוגיות ומצבים תודעתיים (וההיפך) מינפו את ענף הטיפולים, ובעיקר את עולם הטיפול ההוליסטי. להבדיל משיטות הטיפול המערביות, הרפואה המשלימה לא מתעסקת בריפוי נקודתי של אחד הסימפטומים, אלא מחפשת אחר הבעיה השורשית המצויה בחיבור של גוף, נפש ורוח ברקמה המאחדת את כל ההיבטים השונים של האדם. אם כן, בחיפוש אחר מוסד לימודים, ישנם לא מעט פרמטרים שניקח בחשבון בגלל ההיצע הגדול- מהמחיר ועד סגל המרצים, אך פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון ורבים מקלים בו ראש, הוא דווקא המיקום הגאוגרפי.

לימודי אוסטאופתיה תל אביב

אחד מן ההיבטים החשובים שמרכיבים למידה טובה, היא סביבת למידה. בכלל, בכל דבר שאנחנו עושים בחיים, ישנה משמעות רבה של הסביבה והמיקום על רמת ההצלחה שלנו. כשאנחנו ניגשים ללימודי תעודה, אנחנו ניצבים לראשונה בחיינו מול אתגרים מסוג זה, במעגלים חברתיים חדשים, הצלחות וכישלונות. לימודי אוסטאופתיה ברמה גבוהה שעומדים בתקן העולמי הם לימודים שאורכם כחמש שנים אינטנסיביות, ומתוך הקשיים המשותפים, נוצרות מערכות יחסים רבות בין הסטודנטים. על כן, כאחד הפרמטרים אותו חשוב שנשקול, הוא דווקא נושא המיקום, שיכול להוות סביבת בילוי נעימה וסטודנטיאלית עבור הסטודנטים.

בית הספר לאוסטאופתיה קוסמן

בעוד ישנם בתי ספר לאוסטאופתיה בכל רחבי הארץ, תל אביב היא מרכז התרבות הישראלי והופכת חממת לימוד עבור אלפי סטודנטים מכל המוסדות הרבים ששוכנים בה. סטודנטים רבים מסיימים את יום הלימודים ויוצאים עם חבריהם לספסל הלימודים לבלות בעיר הגדולה, או ללמוד יחד במקומות רבים אותם העיר מקצה ללימודים. לימודי אוסטאופתיה תל אביב ניתן לעשות בבית הספר קוסמן השוכן על יד עזריאלי ועובד בשיתוף עם מכללת תילתן לרפואה משלימה, המהווים יחדיו מקום נעים לסטודנטים לעמוד מול האתגרים ולהתפתח.